Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb? Varga...

Melyik a legszebb? Varga Mira/Kira/Lara/Amira/Nina

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 11:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Úgy szépen hangzik, hogy Varga és + 2 rövid név, de nem az Amira Lara. Ez így túl nyelvtörő. Jó az Amira vagy Lara, de másik első névvel.

Varga Villő Amira

Varga Vanda Lara

2010. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem szörnyűek ezek a nevek, csak ehhez a vezetéknévhez nem passzolnak, nagyon sok anyakönyvezhető név van, lapozzátok végig, biztos találtok olyant, ami a vezetéknévhez jobban passzol, van egy dallama, hangulata. Pl. a 3 szótagú keresztnevek (kivéve az A betűvel kezdődők, mert az a gyereknek nehéz lesz), meg ne A-sítsátok szegény gyereket, ne csupa A betű legyen, az túl komor, 2 szótagúakból nem mind jó hozzá.
2010. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Akár itt is nézelődhettek, itt még a keresztnevek jelentését is megtaláljátok:

[link]

2010. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
41%

én ajánlottam először az Amira Larát.

szerintem illik a Vargához.lehet hogy kicsit nyelvtörős de pont ezért különleges.

ne hallgassatok senkire,rám se.azt adjátok ami nektek tetszik!!

milyen aranyos lesz amikor először kimondja hogy "vajga amija laja":tuti édes lesz.utána meg úgyis megtanulja helyesen mondani!

ha esetleg más nevek is érdekelnek titeket az én kislányom Georgina Vanda.nekem ez a legszebb.

2010. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
44%

Juj, de izgi ez a 27 %! Valaki megint kiélhette magát! Örülök, hogy szereztem egy kellemes napot neked, kedves lepontozós!

Nem tudom, hogy mitől nem hasznos az, amit írtam. Talán attól, hogy az én gyerekeim nem Fajsz, Kolos, Enéh és Harmat lettek/lesznek. Hmm...

Jó volna már megegyezni abban, hogy mindenkinek szuverén joga olyan nevet választani, amilyet akar. Ettől egy válasz nem lesz helyes vagy helytelen!


Bocsánat az off-ért!


12:04-es voltam.

2010. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 15. 16:23
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
nina
2010. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
66%

Varga Kira:) csodálom hogy ezt így senki sem írta!Amint ránéztem ez ugrott be.Szerintem nagyon jól hangzik.

Remélem jól döntötök majd:)

2010. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
66%
most jutott eszembe hogy a Kirához hasonló név a Kiara:)ez is szép
2010. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
A 11:56-os válaszolót nem kell lehurrogni.Ezek tényleg rendkivül fantáziátlan nevek.Fogadjátok el ez a mi véleményünk.Ha nagyon választani kellene a Larát választanám.De még azért nézegetném azt az utókönyvet.De ha nektek ezek tetszenek....
2010. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!