Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb? Varga...

Melyik a legszebb? Varga Mira/Kira/Lara/Amira/Nina

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 11:47
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Miért, mi a fantáziadús? Nekünk ezek tetszenek, ennyi... Nekünk úgyis az lesz a legszebb név, amit a kislányunk fog kapni :)
2010. aug. 15. 21:33
 32/38 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek a lányát Széll Larának hívják. Na szerintem itt tényleg nem illik a vezetéknévhez, de a miénk nem ilyen durva... Nem akarok olyan nevet adni, ami 20 éve volt "divat".
2010. aug. 15. 21:34
 33/38 anonim ***** válasza:

20 éve divat... :-D Szerintem az én nevem (25 éves vagyok) még ma is megállja a helyét, ha egy újszülött kapná (a gyerekemnek csak azért nem adnám, mert ha szólítanak, mindketten odanéznénk)... :-D

Tudom, a ti döntésetek, de pont kiválasztottátok azokat, amik ehhez a vezetéknévhez nem igazán passzolnak. Nem kell nagymamáitok neveire gondolni, nagyon sok név van, próbálgassátok hangzásban.

2010. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
51%

tegnapi 12:04-es vagyok.

Nem akarok veszekedni, de hogy miért kell lehurrogni?

"A 11:56-os válaszolót nem kell lehurrogni.Ezek tényleg rendkivül fantáziátlan nevek.Fogadjátok el ez a mi véleményünk."

A probléma az, hogy nem hurrogta le senki, ő hurrogott le másokat. Elsősorban a kérdezőt, másodsorban meg azokat, akik ilyen nevet adtak a gyereküknek.

A kérdés nem az volt, hogy elég fantáziadús-e a Mira/Kira/Lara/Amira/Nina, mi a véleményed róla, és rosszul vagy-e tőle, hanem az, hogy melyik ezek közül a legszebb. Egyszerűen meg lehetett volna írni, hogy ne haragudj, nekem ezek közül egyik sem tetszik, de ha muszáj lenne ....-t választanám.

Nem kell egyből fikázni azt, aki ilyen nevet választ.

Nektek fantáziátlan a Mira/Kira/Lara/Amira/Nina, nekem meg erőltetett az Enéh és társai. DE én nem fikázok ezért mást, hanem elfogadom. Gondolom, a kérdező is így van vele.

És mindezek után, hogy le mertem írni, hogy az én lányom is ilyen "fantáziátlan" nevet kapott, amitől egyesek "rosszul vannak", még én lettem lepontozva! Pedig nem én sértegettem látatlanban mást.

Ez szép! Tényleg! Hová fajul ez az oldal?!


Ismételten bocsánat az off-ért, de nagyon piszkálta a csőrömet ez az ügy!

2010. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik, mindegyik divatnévnek tűnik. Ha mégis választani kell, akkor legyen Nina.
2010. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Varga Nina

Varga Kíra (hosszú í-vel)

Varga Míra (szintén hosszú í-vel)


Nekem ezek tetszenek a felsoroltakból.

2010. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
21:28-as vagyok.Én tényleg nem akartalak megbántani,de vannak ritkább szebb nevek.Majd hidd el 20 Kíra,meg Mira fog vele egy osztályba járni.Viszont én elfogadom ha neked ez tetszik.Valahogy nekem a Varga névhez beugrott az Alíz.Nem azt mondom,hogy ezt add,de ilyen név például ritka és szép.Ilyenekre gondoltam.De bárhogy fogják hívni a babádat,nagyon sok örömet és boldogságot és egézséget kivánok a felneveléséhez.:)
2010. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mira :)
2010. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!