Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyák! Hogy érintett...

Kismamák, anyák! Hogy érintett az új Mundruczó film? (Pieces of a Woman)

Figyelt kérdés

Én (még) nem vagyok anya, de engem nagyon megérintett, gondolom titeket még jobban. Milyen hatást váltott ki?

Másik alkérdés: Mennyire realisztikus az elején a szülés jelenet? Igaz, hogy nem is ilyen a szülés?



2021. jan. 21. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire se érintett meg hiába vagyok anya. Ha nem otthon szül,mindezt elkerülte volna
2021. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten jó film! Kicsit többről szól, mint az otthonszülésről. Az meg, hogy milyen a szülés... Hát, kívülről senki nem látja magát olyankor :)
2021. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mire gondolsz, hogy nem ilyen egy szülés? Minden szülés mas, illetve inkább úgy mondom, hogy mindenki máshogy reagál. Van aki kiabál, ordít, en mindkétszer csendben voltam. Igen, van ilyen szülés is mint a filmben. De ne ebből indulj ki hogy neked is ilyen lesz.
2021. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam erről a filmről. Hol lehet megnézni? Mikor jött ki?
2021. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Netflixen van fent, azt hiszem.
2021. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Aki szült már,annak nem hiszem,hogy túl furcsa vagy megrázó lenne. Én pl kiabáltam a szülésemen,mert muszaj volt.
2021. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os arra is gondoltam, hogy meghalt a baba...
2021. ápr. 26. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megrázó jelenet a halott baba,de mivel gyors és naturális,nincs időd annyit elmélkedni rajta. Nincs felerősítve drámai zenével,ha jól emlékszem.
2021. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szülés tök realisztikus,már amennyire egy olyan színésznötől lehet,aki még nem szült. Az én szülésem is volt ennyire drámai,és még jobban kiabáltam is szerintem.
2021. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!