Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ezen túl lépni?...

Hogyan tudok ezen túl lépni? Idegenként is meg érintett.

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves ismerősömnek meghalt a kislánya (5 éves volt) múlt héten, tegnap volt a temetés, én pedig ma értesültem róla. Azóta minden gondolatom azon jár, ez azért is rossz mert nekem is van egy kislányom. De amúgy a tényen nem változtat. Minden gondolatom a család és a kislány per pillanat, annyira sajnálom. Hirtelen halál volt, senki sem számított rá.
2019. márc. 19. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hosszabb betegseg miatt halt meg ( amikor kozben “felkeszulhetnek”) hanem tenyleg varatlanul, raadasul egy gyerek, meg idegenkent is hatborzongato.

Nekem 1 hete hetvegen egy volt csoporttarsnom halt meg 39 evesen par honap alatt 2 fiut hagyott hatra. 1-2 evig voltunk csak csoporttarsak de joban voltunk, birtam, es bar nem surun beszeltunk engem is megerintett es borzalmasan megdobbentett hogy mar nincs. Hat meg egy ismeros gyerek..

Szerencsere nem te vagy az anyukaja a kislanynak igy nyilvan ez a fajta gyasz nem tart majd olyan soka, vagy megrendules. Es nyilvan az ember a sajat helyzetebe gondol bele inkabb (neked is van lanyod) es elsosorban az a gondolat razza meg mi van ha vele tortenik? Ha az o barmelyik szerette? Leporog az egesz magara vetitve. Stb.. persze mindazontul hogy rettentesen sajnalja a szuloket es a hozzatartozokat!

Reszvetem a csaladnak! Nem tudom az ilyet hogyan lehet feldolgozni szulokent de kivanok az anyukanak sok erot!😢😭🖤🖤

2019. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szornyu :(

Diplomas apolokent, tobb gyereket lattam meghalni, haldokolni.

Az elso betegem ( 14 eves ) halala a mai napig surun eszembe jut :(

2019. márc. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Imádkozz érte/értük.
2021. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!