Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket nem idegesítenek a...

Benneteket nem idegesítenek a felesleges ajándékok?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületik a kisfiam, és jópár helyről kaptunk babavaro ajándékokat.

Tudom...örüljek, mert az ajándéknak illik örülni, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy ebből tényleg mi az, ami hasznos.

Mindenki tudta az ajándékozók közül, hogy már megvettünk mindent a babának. Ennek ellenére rengeteg 56-62-es ruhát kaptunk...tehát ha összeadom azzal, amit mi vettünk neki, akkor minden ruhafajtából van vagy 30-40 db ebből a méretből. Fele rajta sem lesz. Aztán kaptunk még sok 1-es pelust is. Ezt sem valószínű, hogy egyáltalán ki fogom bontani, hiszen megvettem már korábban azt a mennyiséget, ami kell. Komolyan ilyenkor úgy kiakadok...miért nem lehet egy vásárlási utalvánnyal letudni ezt az ajándékozást, amin tutira hasznos dolgot fogok venni? Mert ennek semmi értelme, hogy ezeket a dolgokat én is csak továbbadom, mivel nem fogjuk tudni kihasználni.



2021. jan. 24. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Már nem, de mi már 9 éve kapjuk ezeket. Ami másnak hasznos lehet az megy adományba, a többi egyből kuka.
2021. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem is borzasztóan idegesítenek, nekünk már megszületett a lányunk, de születése óta kapja a játékokat, ruhákat, már nem tudom őket hova rakni, és még csak most lesz fél éves... Semmi szükségünk rá, felével nem is játszik (illetve nem is fog, mert nem adom oda neki azokat a játékokat, amiket én magam nem vettem volna meg előbb-utóbb, de ajándékot nem illik ugyebár továbbajándékozni), a ruhák nagy részét keresztülnövi mert télen kapja a 68-as rövidujjú ruhácskát, hát mire ráadhatom már rég nem ezt a méretet fogja hordani, nem beszélve arról hogy oké, hogy lány, de kúszó-mászó gyerekre mégis ki az isten ad szoknyát? Na mindegy, szóval én is rendesen fel szoktam bosszantani magam ezeken.
2021. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Én a játékokkal vagyok így. Egyik ismerősöm rendszeresen kérdezés nélkül vesz játékot, korban nem neki valót, hogy lássa használatban van, elővettem, a fiam 10 perc után majd kiszúrta vele a szemét, mire észrevettem hogy a kezébe került.


Ebből tanulva, ilyen nem lesz, mondtam neki is meg mostantól mondom másnak is, hogy sajnos mennie kellett a játéknak a "zsákba". Már van egy zsáknyi veszélyesnek ítélt játék.


Anyós veszi a az ABC mágnes lapokat a 7 hónaposnak, anyám az óriás plüssöket, ahelyett hogy megkérdeznék mi lenne a jó. Van egy csomó minden amit kicsit drágállok, beszállhatnának, de nem, veszik a kacatot, vagy ami még nem kell évekig.

2021. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Elég bosszantó néha, és sokszor azt se tudom, hova tegyem... Egy valag olyan ruhánk van/volt, ami sose volt rajta. Pelus mondjuk nálunk mindig elfogyott. De kaptunk pl cumikat is, volt belőle pár, meg cumisüvegből, azokat se használtuk soha. Kaptam nem is tudom hány szoptatós teát, de én nem hiszek ezekbe a csodaszerekbe, azokhoz se nyúltam soha.

Ezeket tovább ajándékoztam az első kismamának, aki volt a környezetemben :D

Most ott tartunk, hogy nagy ruhákat és cipőket kapunk. Amibe majd 1,2-2 év múlva fog belenőni a gyerek. Ami szép és jó, és nagyon örülünk neki, mert szuper cuccok, de kicsi lakásban lakunk, már egyszerűen nem tudom őket hova tenni, a szekrény tetejéről lógnak a zsákok, dobozok, olyan a hálószoba, mint valami raktár.

2021. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Már teszem fel is fb marketre. Mit problémáktól ezen? El kell adni.
2021. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, pedig rengeteget kaptunk/kapunk, főleg a férjem üzlettársaitól, akik nem tudják, hogy mi miket használunk/milyen játékokat veszünk úgy, mint a család. De engem nem idegesít, kedvesnek tartom, hogy gondolnak a gyerekre is. Én eladományozom őket.
2021. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ilyen könnyű felidegesíteni :D Előnyt kovácsolok belőle, minden évben eddig 20 db feletti karácsony cipősdobozt töltöttem meg a rászuroló gyerekeknek belőle
2021. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Add el, ajándékozd tovább, cseréld el. Nekünk semmi segítségünk nincs, bárminek örültem volna. Néha a sírógörcs kerülget, mennyi mindent kell még venni...
2021. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen, nekünk is kell pár cucc, de nem mini horgászbot ami 3 év + egy 7 hónaposnak.


Ezért sząr hogy meg se kérdezik mi kell, hanem cska úgy random veszn3k valamit.


Előbb örültem volna egy flakonnak, benne színes golyókkal.

2021. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!