Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés hege mikorra...

Császármetszés hege mikorra gyógyul be ?

Figyelt kérdés

Nekem 18 cm-t vágtak lilás a színe, 2 hetes.

Hagyjam szellőzni vagy inkább ragasszam be ?


2021. jan. 24. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell ragasztani...Kinek mikorra halványodik el.Nekem 4 császárom volt,3 heg 1 év múlva alig látszott:))Ez az utolsó is szép rózsaszínű már(8 hónapos a babóka).
2021. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 2 éves a hegem, már nem látszik. Egy fél mm-es rózsaszín pont maradt kb a közepén, de ezt csak én látom.
2021. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ne ragaszd le, szellőzzön. Hát az, hogy mikorra gyógyul be, mindenkinél más. 6 hét elvileg...

Nekem 8 hónapja volt, még mindig piros, összenövések is lettek, amit leginkább nyújtózkodáskor érzek, érzékeny minden frontra, így mostanában folyamatosan szúr, viszket.

2021. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém keloidos. Lassan 2 éves heg, de még mindig vastag, kitüremkedő és lila. Engem nem zavar. Korábbi műtéti hegem is így gyógyult. Nem ragasztottam, már a kórházban is levették 4.napon és azt tanácsolták ne ragasszam.
2021. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!