Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Figyelt kérdés

Mennyi gyereket vállalnatok ha minden adott lenne? Szóval lenne lakás, pénz, autó, megfelelő ferj/feleség szoval tényleg minden idilli lenne.

Mennyi lenne amennyit bevallalnatok így?

Második pedig a jelenlegi helyzetezekhez képest:

Jelenleg mennyi gyermeketek van? Mennyit szeretnétek?


2021. jan. 24. 20:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%

4 gyereket vállaltam volna, a kettőt 25 alatt kettőt 30 körül.

2 gyerekem van mindkettő 30 felett született, remélem még lesz egy harmadik.

2021. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
2 nagyon max 3 gyereket vállalnék be ha mindenünk meglenne. Most van 1 gyerekem és szeretnénk még egyet, mert most is mindenünk megvan...igaz, nem 500nm-es a ház csak 140 és nem 3 Audi áll a garázsban csak egy vw és egy ford. Jut mindenre így is.
2021. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

2t vállaltam volna ideális esetben.

37 évesen jött össze, így nem vállalok többet, marad az egy.

2021. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%

Ha minden adott lenne, akkor 3-4 gyereket szívesen.Jó lenne nagy család, sokan ülni az asztal körül.

Most egy 7hónapos babàm van. Testvért szeretnénk neki, egyet mindenképpen. De, ha úgy alakul kettőt. Majd látjuk, hogy bírjuk.

2021. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Hármat vagy négyet.

Jelenleg egy van, és kistesó biztosan lesz. A harmadik gyerek már nem biztos. Kicsinek érzem a házunkat három gyerekhez.

2021. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
57%

1 gyereket vállalnék, ha max. 6 órás munkahellyel keresnénk a férjemmel olyan 800 ezer környékén. Semmilyen segítségünk nincs, ennyi ido es penz kellene ahhoz hogy minőségi időnk legyen kettesben, hármasban is, és én ne szorongjak folyton az anyagiak miatt. (Most is biztos munkahelyünk van, átlag fizuval, de ezt még kettőnkre is kevésnek érzem.)

Ha ezt 35 éves koromig nem érjük el, nem vállalunk.

2021. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%
Négyen vannak most, a korom miatt már nem lesz több. Szerettem volna egy ötödiket, de nem jött össze valamiért. Szoval ötöt vállaltam volna maximum.
2021. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Négyet.


De sajnos csak kettő lesz, ennyihez tudtuk megteremteni az anyagiakat.

2021. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Kettőt. Ha nem nekem kell megszulni akkor 3-at. Egy van. Nem biztos, hogy lesz kettő, mivel utalok terhes lenni.
2021. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%

2-t.


Igazából mi sosem szerettünk volna több gyereket, függetlenül a feltelektől.


Most 1 kislányunk van, ha a férjem többet keresne, akkor közelebb lennék ahhoz, hogy legyen második baba,de nálunk én keresek jobban, így megyek vissza dolgozni lassan.


De jelenleg nem is szeretnék még egy gyermeket.

2021. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!