Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Figyelt kérdés

Mennyi gyereket vállalnatok ha minden adott lenne? Szóval lenne lakás, pénz, autó, megfelelő ferj/feleség szoval tényleg minden idilli lenne.

Mennyi lenne amennyit bevallalnatok így?

Második pedig a jelenlegi helyzetezekhez képest:

Jelenleg mennyi gyermeketek van? Mennyit szeretnétek?


2021. jan. 24. 20:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
92%

3at.

Jelenleg még a nullánál tartok.

2021. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
1-et vállalnék be és 1 is van. Azért,mert úgy érzem, hogy nekem 1 is elég. Túlságosan én központú vagyok ahhoz, hogy még jobban feláldozzam magam és az életemet. Imádom szeretem a lányomat érte bármit megtennék,de kettővel vagy többel nem bírnék. Örülök neki, hogy van egy gyerekem,de,ha már lenne elengendő pénzünk, akkor inkább rá költeném,neki gyűjtenék és rengeteget utaznánk hármasban,ha unná gyerek társaság nélkül bármikor hozhatná egy barátját is. Testvérrel nőttem fel és a férjem is neki 2 is van, de egyikőnk sem érezte azt a nagy testvéri szeretetet,amiről olyan sokat beszélnek. Úgy vagyok vele, hogy amit nem ismer az ember az nem hiányzik neki. A lányom sem szeretne tesót.
2021. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
76%

3-at


2 van, harmadik màr nem lesz a korom miatt.

De lehet, hogy nem is baj, így sem jut elèg minôsègi idô mindkettôre.

2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Hármat. Sajnos egy sincs😟 Leginkább a férfi nem adott hozzá. A korom miatt már egy is csoda lenne.
2021. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt.

Jelenleg még nincs, és szinte száz százalék, hogy csak egy lesz.(legfőképpen a korom miatt, nagyon későn találtam meg a párom)

2021. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%
Mindig hármat szerettem volna, sokáig kettő volt épp az anyagi és a lakhatás miatt. Mikor változott a helyzet közel a 40 hez jöhetett a 3. mikor megszületett rájöttem neki is szeretnék korban hozzá illő tesót,most várom a 4. babót. Most úgy gondolom pont jó így ahogy van, de ha korábban lehetett volna és én döntök egyedül, akkor 30 as éveimben is jött volna 2.
2021. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt vállalnék, kettő van.
2021. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
12,le se írom, ugyanezt gondolom :)
2021. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 12es válaszolónak írtam, nem 12 gyereket akarok :D
2021. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
88%

4-et


2 van, 3. Tervben


A 4 neccesen beférne anyagiakba ( mostani családtámogatáskokkal akár simán, mert nem vettük igénybe a csokot, a nagyobb lakás így nem

kerülne egy fityingünkbe sem), de a korom miatt már nem vágunk bele ilyesmibe


Korábban pedig a feltételek nem voltak adottak

34 éves vagyok

2021. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!