Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Figyelt kérdés

Mennyi gyereket vállalnatok ha minden adott lenne? Szóval lenne lakás, pénz, autó, megfelelő ferj/feleség szoval tényleg minden idilli lenne.

Mennyi lenne amennyit bevallalnatok így?

Második pedig a jelenlegi helyzetezekhez képest:

Jelenleg mennyi gyermeketek van? Mennyit szeretnétek?


2021. jan. 24. 20:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Amit felsoroltál mind megvan. 2 gyerekűnk van, nem akarunk többet.
2021. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
"gyerekünk", bocsánat.
2021. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 3-t szerettünk volna.

1 lett. :( Sérült, úgyhogy marad egyke.

2021. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
3-at. De még csak az elsőt várjuk, aki nagyon nehezen jött össze. A korom miatt talán még majd egy belefér, ha sikerül egyáltalán. Ez az egy is csoda jelenleg, úgy volt, hogy csak mesterséges úton lehet.
2021. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
90%

1-et vállalnék akkor is ha csilliárdos lennék


1 van most is, elég.

2021. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is kettőt akartam, egy fiút, egy lányt. Ennyi is lett, pont így, szerencsésnek érzem magam. Ha milliárdos lennék se szeretnék több gyereket.
2021. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Én 2-tot vállalnék, bármennyi pénzem is lenne, úgy érzem, ha érdemben akarok velük foglalkozni, időt szánni, meg ha szeretném, hogy a férjemmel kettesben is legyen időnk, akkor nekem több nem fér bele.


Most meg egy babánk sincs, de már nagyon szeretnénk. Ha valami folytán besikerulne a 3., vagy ikrek lennének, azért szeretettel fogadnank, de azért eléggé bepanikolnek, hogy én ezt nem fogom bírni szellemileg.

2021. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-t szerettem volna vagy még 3-at is, nálunk nem az anyagiak az akadály... Most 2 hónapos a fiam és sajnos szülésnél épp hogy lélegzett, mikor megszületett, leesett szívhanggal veszélybe került, ezért vákumoztak. Akkor azt mondtam soha többet vagy max császárral, ráadásul én is sok vért vesztettem, el is ájultam... Pedig szeretnék tesót neki, de az a pár nap megfigyelés a kórházban szörnyű stresszes volt nem tudom mikor vállalom be újra.
2021. jan. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
87%
1 van 1 is marad es 1 is maradna akarmilyen anyagi helyzetben lennek.
2021. jan. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi kérdező az offert: 6-os válaszoló vagyok, 7 embernek nem tetszett amit írtam. Kíváncsi vagyok, hogy mi nem tetszett nekik? Túl sokat, vagy túl keveset szeretnék? Komolyan érdekel, hogy mi a hiba, lehet, hogy akkor átgondolom, ha érveket is látok, nem csak piros kezeket.
2021. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!