Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Mennyi gyereket vállalnatok HA?

Figyelt kérdés

Mennyi gyereket vállalnatok ha minden adott lenne? Szóval lenne lakás, pénz, autó, megfelelő ferj/feleség szoval tényleg minden idilli lenne.

Mennyi lenne amennyit bevallalnatok így?

Második pedig a jelenlegi helyzetezekhez képest:

Jelenleg mennyi gyermeketek van? Mennyit szeretnétek?


2021. jan. 24. 20:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne foglalkozz a lepontozassal, tok dedos. Amúgy kb csak annyit mutat hogy hányan értenek egyet veled.

Bár annyira nem a kérdésre válaszoltál, ez igaz.

2021. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk adottak a feltételek. Saját családi ház, ferjemnek is, nekem is autó, pénzünk is van, amire kell. Férjem is a legjobb férj/apa.


Egy 21hós fiunk már van. A második 9.hónapja várat magára.

Harmadik semmi szín alatt nem lesz.

2021. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%
1 gyerek van, ha a màsodik garantàltan nyugis gyerek lenne, hasfàjàs nèlkül lenne màsodik, anyagiak adottak.
2021. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál abból mindenünk megvan már. Nem az anyagiak miatt nem vállalunk még gyereket. Két gyereket szerettünk volna és kettő is van. Nem tervezünk többet. Így is rossz volt vissza rázódni amikor jött a kicsi. A nagy már 8 éves,a kicsi 4 hónapos. Folyton kérdezik, hogy mikor jön a harmadik. A férjemnek jó humora van mindig odavágja nekik, hogy 3 szoba van pont elég is.
2021. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon érdekes válaszok jöttek. Igazából azért tettem fel a kérdést, mert sokaknál látom azt hogy a pénz hiány miatt panaszkodnak, nem lesz több gyerek, vagy csak 1.

En kettőt szeretnék, meg akkoris ha csilliard milliárdos lennek, így tudnék minőségi időt tölteni a gyerekekkel, a férjemmel, és az idegrendszerem sem bírna szerintem többet :)

7 válaszolonak:

Neked 4 babád van, ha feltudjatok őket nevelni tisztességesen, szeretetben, megfelelő az anyagi körülmények akkor senkinek semmi köze hozzá hány gyermeketek van 😊 legalább ők ott lesznek egymásnak. Ezért is szeretnék kettőt, és remélem majd jó testvéri viszonyban lesznek, ők mindig ott lesznek egymásnak bármit is hozzon az élet :)

2021. jan. 25. 11:28
 36/41 anonim ***** válasza:
82%

Egyet sem.

Meglennének a feltételek, nem anyagi okok miatt nem szeretnék. Én is sokszor ezt hallom, de a környezetemben nem ismerek ilyet, aki kifejezetten az anyagiak miatt nem vállal, vagy csak egyet-kettőt vállal.

Ezért is tartom megalapozatlannak a kormány "népesedési" intézkedéseit, mert nem itt van a kutya elásva, de ez már nem ez a topik.

2021. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Enis off:

6os nalunk a fizetesunk ferjemmel 1millio (kettonkke egyutt nyilvan) ebbol fizetunk hitelt es igy van egy gyerekunk. Megerositeni tudlak abban hogy igy nem erezzuk annyira hogy lemondtunk valamirol az elozo eletunkbol bar meg nincs 1 eves a gyerkoc szerintem kesobb tobbe fog kerulni kamaszkent pl


Ilyenekre gondolok pl hogy online bevasarlasnal nem kell gondolkodnunk hogy mit rakjunk a kosarba vagy barmikor rendelunk hazhoz kajat ha kedvunk van, vagy ha elromlik valami megtudjuk javitani abban a honapban nem kell takarekhoz nyulni van tobbfele tv elofizetesunk stb. Mi is elegedettek vagyunk egyelore egy gyerekkel 👌 bar szerintem egy gyerek 600ezerbol is megoldhato ugy hogy ne erezzetek annyira a 800 is kicsit elrugaszkodott. Foleg az elso evekben nincs meg kulonora sok cuccot orokol az ember stb.

2021. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
79%

Semennyit nem vállalnék.


Akkor inkább utazunk, mint gyerekre költsünk 18+ évig :D

2021. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Szerintem a kerdesre válaszoltam, nekem ez jelenti azt, hogy "minden adott", így vállalnék egyet. A pontozás nem érdekel, csak kíváncsi voltam, hogy mi volt ebben olyan dühítő egyeseknek.

37-es, koszi a reakciót es a megerősítést. Azért nem erzem elrugaszkodottnak, mert nincs 1 nagyszülő se, aki vigyazna a gyerekre, és szerintem fontos a kettesben töltött idő is. Egy normális gyerekfelugyelo meg pénzbe kerül. Kényelmes életre vagyom, abszolut nem luxusra, de a kenyelemhez is kell penz, na meg idő. Ha ezt megoldjuk, jöhet a gyerek, ha nem, akkor kettesben is jol megleszunk. :)

2021. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
90%

20-as vagyok


6. Én is le lettem pontozva


Egyébként nálunk is adott a 4 szobás plusz nappalis ingatlan tehermentesen

2 autó is

Munkahelyek is..


Viszont 4 gyerek mellől necces dolgozni...ahhoz a férjemnek egy jobb munkahely kellene

2021. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!