Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiscsoportos gyermek mellett...

Kiscsoportos gyermek mellett tudtok dolgozni ha gyakran náthás?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdte az ovit, de 2 hétnél többet nem ment még egyhuzamban pedig adom neki a Béres cseppet, C, D vitamint. Nagyszülők is dolgoznak még, nem tudnak segíteni.

#Gyermek, nátha, munka,
2021. febr. 1. 13:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

" Ha nem toleralja a munkahely valtassz.

Csak az nem tudja megoldani, aki ugy igazabol annyira nem is akarja."

Hát persze! Meg akit eleve fel sem vesznek, mert kisgyerekes anya, nemhogy még ugráljon, váltogasson. Bár Bp-en lehet, hogy alkalmaznak, van mód ugrálni is, de nem Bp-ből áll az ország, és nem, nem mindenkinek opció a költözés.

Ennyit a "nem is annyira akarja"-ról...

2021. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Pedig igaza van a 10-esnek és ezt Borsodból mondom.
2021. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Borsodból, csak tegyük hozzá azt is, hogy jó eséllyel Miskolcról vagy egyéb szerencsésebb helyről, nem valamelyik lepra kis falucskából, ahol semmi sincs, mindenért menni kell, emiatt a logisztika komoly szívás.
2021. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
11es. Eheztek?nem fizetitek a szamlakat?esetleg a hitelt? Nem ruhazkodtok? Dehogynem, gondolom ezekkel nincs gond, max. olcsobb ennivalokat vesztek, otthonra felveszel megegy reteget, h ne faz stb. Tehat megoldjatok. Annak akinek tenyleg komoly megelhetesi gondjai vannak, ertsd nem tudja fizetni a hitelt vagy az etelt, az hidd el talal melot. Barhol az orszagban.
2021. febr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen közmunkát 70 ezerért...
2021. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 70 ezer nem szamit, nincs ott baj.
2021. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondasz valamit ...
2021. febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon pénz hiányunk van, én inkább közmunkázok 70ezerért (90et kaptam szopós gyári munkával 2 műszakban, szóval azért a 70e a sepregetésért hidd el nem olyan megterhelő)

mint hogy a gyerekemnek ne legyen mit ennie!!!

Ahol meg a "70e-ért nem megyek el dolgozni" ott nem hiszem h akkora a baj!

Kivéve egy bizonyos réteg!!!

2021. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt, akinek muszáj, az megoldja, gondolom aki egyedülálló szülő, annál se kérdés, hogy meg kell oldani.

Másrészt, nálunk ha nem is létkérdés, mert nem az, de egyrészt el sem tudnám képzelni, hogy felnőtt emberként ne dolgozzak, másrészt van egy eletszinvonal, amihez ragaszkodunk, és amihez nem elég csak egyikünk fizetése, ezért mondom, hogy nálunk nem volt sosem opció, hogy nem tudok dolgozni.

Egyébként nem Bp, egy Baranya megyei kisvárosban lakunk. Mondjuk nem a gyes végén kezdtem munkát keresgélni, eleve olyan helyről mentem szülni, ahova tudtam, hogy majd vissza akarok menni gyed után.

2021. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!