Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme van annak,...

Mégis mi értelme van annak, hogy a nők itt kérdezgetik, hogy ez most pozitív vagy negatív teszt, meg hogy ki hanyadik dpon van? Meg annak mégis mi értelme, hogy idő előtt tesztelgetnek, tünetekről kérdeznek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
Miért, legalább nem a párjukat macerálják ezzel.
2021. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
11 hidd el, hogy a tenyészbikájuk is bőven kap otthon. Nem egy kapcsolat ment tönkre már a meghülyült nők miatt, akik csak spermazsáknak nézik a palit, meg csak akkor dugnak ha peteérés van.
2021. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Van aki a párjával se nagyon tud erről beszélni azon túl h megnézi és nyugtázza h nem egyértelmű.


Olyat is hallottam h a férj megkérte a feleségét, hogy ne mutogasson neki bizonytalan eredményeket, csak ha már erős a két csík."

De ilyen férfinak mégis miért kell szülni? Ha a párjával nem tud ilyeneket megbeszélni?

2021. febr. 6. 18:37
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Mert gondolom az őrületbe kergette már a szellemcsíkos szarjaival, mint minket is itt.
2021. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

#5 vagyok

A férfiakat nem érdekli azért napokon keresztül napi 10x a téma.

A nőket (legalábbis némelyiket) viszont igen.

Szóval ide írogatunk :)

2021. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%

A 90%-a a kérdezőknek rosszul védekezik vagy sehogy és szerintem egy "szerintem nem" válasz valamennyire megnyugtatja. Egész egyszerűen f*snak, hogy teherbeestek.

A maradék 10% szeretne gyereket és reménykedik, hogy a válaszadók bíztatják, hogy terhes.

Szerintem..

2021. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

Attól senki nem lesz terhes, hogy én itt azt írom válasznak, hogy ha szurkál a hasa, akkor terhes... nem attól terhes.

Hogy ki hányadik dpo- n van és hogy bírja... agyfaaszt kapok. Ráadásul 10bol 9nek meg is jön, a kérdező meg aki ezen éli ki magát gratulálgathat annak, aki odamegy dicsekedni, de hogy magának a kérdezőnek , még olyat nem láttam hogy sikerült volna....

A tüneteket meg beképzelik 99%ban.

Minden hónapban van bélmozgásuk, de most kiírják, hogy jelenthet-e terhességet. Kész.

Másik amikor részletes leírást adnak a különböző testnedvekről, hányni tudnék.

És amikor kiemeled, hogy hülyeségeket kérdeznek, töröltetik a választ, neked állnak, hogy mit képzelsz vagy elmondják hogy azt kérdeznek amit csak akarnak ( bezzeg Te nem válaszolhatsz azt amit

gondolsz, mit képzelsz 😂)


Egyébként ma csináltam gulyáslevest, szerintetek jó lett? 😉

2021. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

Nyomorultak, azért.


Ha még valaki ennyire rá van kattanva a gyerektémára, hogy napi 10x ezen pörög, akkor akkor ideje lenne keresni hobbit, mert nem normális.

2021. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azoknak se a gyakori kérdéseken fog összejönni...

Orvoshoz kell menni. Ha nekem évekig nem jön a gyerek, nem itt fogom megtágyalni az aktuális folyásom milyenségét, arra mérget vehettek.

+ Akik nem tudják ezeket a dolgokat a párjukkal megbeszélni, talán nem a jó partnerrel próbálnak gyerekét vállalni.

2021. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!