Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakinek az első gyermeke...

Ha valakinek az első gyermeke egészséges, a második gyermeke down kóros, miért vállal harmadik gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Insta maminal láttam a fenti felállást.

Tudom, hogy mi anyák sokfélék vagyunk.

De ilyenkor mi a motiváció?

Én ha úgy érzem, hogy szeretnék is 3. babát ebben a helyzetben, nem tudnék vállalni a bűntudattol. A down korosnak úgy érezném minden erőnket oda kell adnom és a nagy tesónak is, mivel hogy a down miatt több fejlesztés kell a picinek és feltenem a nagyot, hogy elhanyagolom. Szóval megőrulnek a kétfelé szakadastol, nem még egy harmadik. Ráadásul itt nagyon kicsi a korkülönbség.


2021. febr. 13. 14:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

Na igen akinek abból (is) van sok pénze hogy kiteregetia legintimebb dolgait az örüljön hogy beszélnek róla

(Én se tudom kik azok instam nincs is)

2021. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező. Nem baj, ha elmondod a véleményed. A baj, hogy kérdezel valamit, de igazából csak onigazolast keresel. Meg megsértődsz a nyilvánvaló tényen, hogy legjobb szándékod ellenére sem tudnál ma Mo-n biztos jövőt biztosítani egy fogyatékos embernek élete végéig. Kivéve persze, ha miller vagy. De akkor meg tökmindegy szülsz e még vagy nem. Ha nem vagy miller akkor bezony a tesókra fog hárulni a feladat, ha te meghalsz.
2021. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem kerestem onigazolast. Nem sikerült meggyőzni, ennyi. Nem értek egyet veled sem. Ellenben nem akarlak meggyőzni a saját velemenyemrol. Érdekes volt elolvasni a véleményeket, ennyi. Attól még hogy meghallgat az ember másokat, ugye nem kell egyetertenem.
2021. febr. 13. 21:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!