Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor zuhanyoztato...

Szülés után mikor zuhanyoztatok le? Nem éreztetek kéztetést arra, hogy szülés, aranyóra, varrás (ha kellett egyáltalán varrni) után lemossátok magatokat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Varrás közben volt az aranyóra, utána kis pihenő, aztán kísértek zuhanyozni. Sajnos megszédültem a folyosón úgyhogy a zuhanyt kicsit későbbre hagytuk, vittek rögtön az ágyamba, adtak enni is mert egész nap nem ettem. Utána újra hozták a kislányomat, majd mikor elvitték vizsgálatokra, akkor mehettem tusolni. Addig tiszta vér voltam, még nevettem is magamon hogy ilyen mocskos életemben nem voltam még 😃
2021. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szülés után 2 órával jött a szülésznő, h akkor menjünk tusolni. De felálltam és szedültem, nem voltam jól. Azt mondta akkor később. Mint kiderült ennem meg innom kellett volna, de eszembe sem volt. Szülés után végül kb 6 órával tusoltam le, hogy segítettek, mert még mindig szédültem kicsit.
2021. febr. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem emlékszem, mi történt a szülést követő első 12 órában. Azt tudom hogy pizsiben ébredtem :D
2021. febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem éreztem rá késztetést. Nagyon is vágytam a zuhanyra. Az aranyóra után a szülésznő mindenáron pisilni akart elkísérni, de nem kellett, és mondta, hogy miután pisiltem, akkor vetessem ki a kanült karomból, addig mindenképp maradjon bent. Szóval megvártam, amíg pisilni kellett (hű, esküszöm pisiléstől nem féltem még soha ennyire :O De nem volt gond), aztán kivetettem a kanült és hopp, már ugrottam is a zuhany alá. Addig a szobatársam volt az alvó babákkal, sajnos már a vírus alatt szültem, nem tudtam a férjemre bízni a picit. De megváltás volt a zuhany. Még ha kb azonnal, amint kiléptem a víz alól, már kezdhettem is volna nyugodtan elölről, mert kb folyamatosan ömlött belőlem a vér. De attól még nagyon jól esett a sok dzsuvát és izzadtságot lemosni magamról. Engem amúgy nem viselt meg a szülés különösebben, olyan adrenalinlöket volt bennem, hogy három napig nem is nagyon tudtam aludni, fel-alá rohangáltam és zsizsegtem mindenfelé az osztályon.
2021. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jajj 14-es nekem erről a pisilésről most ugrott be hogy a szülésznő mondta hogy addig nem visz fel az osztályra ameddig nem tudok pisilni. Persze pont tusolás közben jött rám erre mondta hogy nyugodtan pisiljek a zuhanyzóba mert annál cifrább dolgok is folynak most ott és úgyis jönnek utána fertőtleníteni. Utoljára gyerekkoromban csináltam ilyet 🤣🙈
2021. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!