Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamaként gyermek intèzmènyb...

Kismamaként gyermek intèzmènyben dolgozni ebben az időszakban ki, mit gondol?

Figyelt kérdés

Gyermek intézmènyben dolgozom, maszkban. Mindennapos a köhögés,tüsszentés, orrfolyás..

Még csak tervezzük a babàt, de ha tavasszal összejön, és bírom fizikailag az első trimesztert, akkor vègig vinném a csoportomat.

Viszont aggódom a betegségek miatt. Az immunrendszerem elèg edzett, de nem tudom, hogy terhessèg alatt ez változik-e?


Segítsetek kérlek, tapasztalt kismamák véleménye érdekel, vagy aki hasonló munkakörben dolgozott!


Köszönöm. :)


2021. febr. 17. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Feleségem terhesen általános iskola felső tagozatán tanított. Tudom, nem egészen ugyanaz, de egyáltalán nem voltak gyakrabban vagy erősebben meghűléses panaszai, mint máskor.
2021. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! hasonló helyzetben vagyok. én pozi teszt+doki után ha mindent rendben lát, kiíratom magam, de ezt vele is megbeszélem majd. nem akarok kockáztatni. maszkban dolgozok én is, de azért nem 100%ban van rajtam ha csoportban vagyok, mert inni leveszem pl. de nyugodtabb leszek ha itthon vagyok, emiatt is, meg a sok csesztetes miatt is.
2021. febr. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!