Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most velem van bajotok, vagy...

Most velem van bajotok, vagy ennyire kaki válaszokat adok?

Figyelt kérdés
Mielőtt leharapnátok a fejem, tudom, hogy a pontokért nem osztogatnak semmit, csak érdekel, hogy mi annak az oka, hogy ennyiszer és ennyien minősítik nem hasznosnak a válaszaimat. Mert mióta kint van a nevem, valahogy 87%-ról hirtelenjében 84%-os lettem, és egy csomó válaszom a béka feneke alá van pontozva. Szóval most az a baj, hogy azt a biznyos választ én adtam, vagy az, hogy hirtelen ennyire ostoba lettem?
2010. aug. 17. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Dehogyis . tök jó válaszokat adsz!


én értékelem hol lehet téged felpontozni? ne ezen múljon...

2010. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tele va ez az egész oldal idiótákkal. Az előőbb húztam fel magam, mert itt lepontoztak, csak mert van saját véleméynem ls nem állok be a sorba:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Amúgy én csak 79%-os vagyok:-)))))

2010. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettél ostoba.Itt ez van.

Az én kérdésemre is válaszoltál, ami először 100% volt, aztán ahogy gyültek a válaszok, a százalék is ment lefelé.Sokan vagyunk itt, sokféle véleménnyel.

Neharagudj, hogy megjegyzem....sokat vagy itt, adsz jó válaszokat, de tudom hogy a fiatalabbak közé tartozol.

Nem kell ezzel a dologgal foglalkoznod, ez tiszta baromság.Az lenne jó, ha csak a kérdező pontozhatna, és akkor lehetne tudni igazán, hogy hasznos e a válaszod.Így nem.

2010. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon bírom a válaszaidat, amióta a neved is kint szerepel, egy csomó mindent tudok már rólad emiatt. Egyedül neveled a kisfiadat, aki egy szerelem hirtelen gyümölcseként született, ő bölcsibe jár, Te egyetemre, albérletben laktok, nem tartozol a parázós anyukák közé, és elég fiatal vagy. Nekem szimpatikus vagy így a világhálón keresztül is.
2010. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szimpatikus vagy! A hülyékkel meg ne foglalkozz!
2010. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi lányok, hogy írtatok :) És nagyon örülök, hogy jónak tartjátok a válaszaimat (vagy azok egy részét :), és hogy kiderült, hogy nem vagyok egy unszimpatikus személy :)


Lehet csak az volt bajom, hogy ma túlságosan ráérek ilyesmin agyalni, csemete bölcsizik, nekem meg lett volna mára egy alkalmi munkám, de visszamondták, így most jobb dolgom nem lévén azon kattogok, hogy hány százalékom van.

De igazatok van, nem kéne ezzel törődni.

Mégegyszer köszi hogy írtatok :)

2010. aug. 17. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem figyelem ki írja a válaszokat. (mondjuk pontozni sem nagyon szoktam) Szerintem ne törődj vele. Itt név nélkül sokan sok mindent mernek.
2010. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokaknak az fáj, hogy kint van a neved, ezért automata lepontoznak.

Engem nem zavar, hogy kint vannak a nevek, nem ez alapján döntöm el, hogy a válasz helyes vagy sem, bár én inkább a felfele pontozó típus vagyok. Le csak akkor pontozok, ha bunkó valaki, de az nem te vagy.

Próbáld ki, hogy megint eldugod a neved, a kutya nem fog téged lefele pontozgatni. Aztán tedd vissza újra, és majd megint pontozgatnak.

2010. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem SEMMI gondom veled!!!Sőt, pontoztalak már fel is( meg nem mondom már mivel kapcsolatban) de osztom az előttem szóló véleményét.Én CSAK AKKOR pontozok le valakit, ha bunkó mód válaszol, vagy csak azért is magyarázza a saját igazát.De eltérő a véleményünk ettől még nem kellene neki menni senkinek.
2010. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi :) Lehet, hogy majd valamikor leveszem a nevem egy időre, megnézem, hogy akkor mennyit változik a százalékom. De nem célom véglegesen levenni, szeretem, hogy kint van. De úgy látszik, van akinek szúrja a szemét.

De tényleg igazatok van, nem foglalkozom vele, csak letesztelem, hogy mennyire befolyásoló tényező ez.

2010. aug. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!