Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség a gyerekek...

Nagy korkülönbség a gyerekek között, miért aggódom ennyire?

Figyelt kérdés
Van két fiam 9 és 12 évesek, már a kicsi születése után szerettünk volna egy kislányt, négy éves volt mikor el kezdtünk próbálkozni de nem jött össze. Rengeteg vizsgálat és várakozás után jött a fekete leves PCOS és inzulin rezisztencia. Mostanra kerületem olyan helyzetbe, hogy van állandó peteérésem, rendszeres menstruációm, és sikerült a rengeteg plusz kilót is leadnom, de félek, hogy időben már kifutottam. Nem vagyok idős 34 éves leszek, szóval nem ez a baj, csak úgy érzem már a fiúk lettek túl nagyok. Viszont nagyon vágyom egy kislányra (tudom, hogy 50-50 százalék az esély). Normális ,hogy nagyon vágyom rá, mégis megrémít, hogy két ekkora gyerek mellett újra csecsemő legyen a háznál?
2021. febr. 22. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Normális. 33 éves voltam, amikor a két lányom (8 és 12 éves) mellé érkezett a fiam, hasonlóan éreztem, mint te. Most lesz 2 éves, így kerek a család.
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
11 év van a két kicsi között:))Imádják a picit:)Kicsit vissza kellett rázódni mert ugye már tök jól kialakult itthon minden a 3 nagy gyerkőccel de megérte!!!
2021. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
😂😂😁😁A nagyfiam 23 éves a lányom 21 a pici 2.
2021. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a harmadik gyerek is fiú lesz, akkor is el tudod majd őt fogadni? Amíg nem egyértelműen igen a válasz, ne kezdj bele a baba projektbe, a többi dologgal nincs gond.
2021. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Megrémülni felesleges, de mivel 11 évvel fiatalabb nálam a tesóm, én direkt kis korkülönbséggel szültem. Nem tudom, hogy döntöttem volna, ha nem sikerült volna aránylag gyorsan teherbe esni.

De azért előnye is van szép számmal.

2021. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem vállalnám a helyedben.
2021. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 fiam után nagyon vágytam egy lányra. 3. Is fiú lett. Nem hazudok, egy kicsit csalódott lettem, de azért vártam, hogy megszülessen. Mikor megláttam már örültem, hogy ő is fiú. Szerelem első látásra. Te is így fogsz érezni, ha netán mégis fiú lenne. Ő lesz a pici, a cuki. :)

Nálunk nincs olyan nagy korkülönbség. Nagy 10, középső 8, kicsi áprilisban lesz 2.

2021. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz ,nálunk a 2 nagyobb közt kicsi a korkülönbség 1,5 év ja és fiuk ,aztán 3 nak mi is kislányt szeretünk volna .és a fiúk és lányom közt nagy a korkülönbség 6,5 év kisebbik fiam és lányom közt míg az idősebbik fiam és lányom közt majdnem 8 év van jól megvannak .
2021. febr. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!