Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a kórház covid tesztet kér...

Ha a kórház covid tesztet kér kötelezően a 36. héttől minden héten szülés előtt, de én nem csináltatom meg, akkor hogy járnak el?

Figyelt kérdés
Ezt a területileg illetékes kórház kéri és nem ott akarok szülni. Van kórház és orvosom ahol elméletileg várnak és vállalnak, de ugye a jelenlegi helyzetben semmi nem biztos. Ha az utolsó pillanatban kiderül, hogy a területileg illetékes kórházba kell mennem de nem jártam tesztekre, hogy járnak el?
2021. febr. 25. 07:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Ellátás nélkül nemhagynak, max más potenciális covid fertőzöttel raknak össze addig. Én mondjuk annak se örülnék.
2021. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Nagy baj nem lehet, maximum összeraknak a többi covid fertőzöttel. ha nem akarod a tesztet gondolom ez nem fog zavarni
2021. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ azoknak, akik értik a kérdést és tudtak válaszolni. A szöveg is jó, fel fogom hívni a kórházat.

Aki pedig nem érti: ki mondta egy szóval is, hogy nem akarok tesztet?? Tudom, sokaknak nehéz a szövegértés, de azért ez már.... VAN választott orvosom, MÁSIK kórházban fogok szülni. A kérdés csupán elméleti volt, hogy ha az utolsó pillanatban kitalálja a kormány, hogy mégis a körzetibe kell menni (mert még nem találták ki, egyelőre a kórházak döntenek és jelen álláspontjuk szerint a másik kórház fogad), akkor minek mennék feleslegesen hetente teszteltetni magam egy olyan kórházba (körzetibe), ahol 99%, hogy NEM fogok szülni?? Közel sincs, attól, hogy körzeti. Ráadásul minimum dupla annyi esélye van a hetente kórházba történő járkálással, hogy elkapom a vírust. Épp elég, hogy a saját kórházamba hetente kell járni NST-re.

2021. febr. 25. 11:47
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

"Ha a kórház covid tesztet kér kötelezően a 36. héttől minden héten szülés előtt, de én nem csináltatom meg, akkor hogy járnak el?

Ha az utolsó pillanatban kiderül, hogy a területileg illetékes kórházba kell mennem de nem jártam tesztekre, hogy járnak el?"


Azért a fentiekből értő vagy nem értő olvasás után csak az jön le, hogy nem akarod megcsináltatni.

Ha esetleg úgy fogalmaztál volna, ahogy a 13-as válaszban, akkor teljesen érthető lett volna.

2021. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14es a kérdést követő magyarázatban mindent leìrtam, nem csak azt, amit kiemeltél.
2021. febr. 25. 12:23
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, minden kórházban kérik a heti covid tesztet. Vagyis azokban amikről én tudok. Ezért is nem értem miért vagy lusta megcsináltatni. Akárhol szülsz kelleni fog
2021. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, ahol én szülök, ott nem csinálnak. Császárosoknak csinálnak császár előtt, sima úton szülőknél egyszer sem.
2021. febr. 25. 13:40
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenkinél csinálnak, mármint mindenkinél, aki bármivel kórházba készül befeküdni. Viszont szerintem sincs sok értelme hetente bejárni, tényleg csak növeli az esélyét, hogy pont akkor szed össze valamit a kismama, miközben sorbanül.
2021. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!