Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a teendőm , ha nem anyaköny...

Mi a teendőm , ha nem anyakönyvezhető nevet akarok a babának?

Figyelt kérdés
Lucsianonak szeretnénk elnevezni a fiúnkat , de csak Lucian név a bejegyezhető Magyarországon . Olvastam olyat is , hogy szülés után az anyakönyvezetőnek jelzem és akkor lesz valami . 35 hetes vagyok , valakinek valami ötlet mit tegyek így hogy zárva minden ?
2021. márc. 7. 01:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Na, már cigányátok is jött. Hűha. Mázli, hogy már semmit nem tudsz tenni, bár ezt a nevet amúgy sem engedélyezték volna. Van épp elég debil név a listán, válogass azokból.
2021. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Mind baromi viccesek vagytok 😃 adja a jó isten , hogy az utolsó viccetek legyen egész életetekben , ámen


Ugyan ezt kívánjuk neked is :-)

2021. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Most mi bajotok van? Tök jól hangzik a Lakatos-Kolompár Lucsiánó Optimuszprájm.
2021. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, még szerencse, hogy nem te döntesz, hanem az MTA. A gyerekeket néha meg kell védeni az ilyen szülőktől, mint te. A stílusod, meg a beszólásaid alapján így is nehéz élete lesz, bárhogy is nevezed el.
2021. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a MAGYAR gyerekednek tényleg keresve se lehetne szebbet találni mint a Lucsiano (avagy Lucsánó). Talán ha tovább törjük a fejünket lehet akad meg pár hasonlóan szép, esetleg második névnek: Dzsánkárló, Dzsúlió, Dzsínó, Fráncsészkó, Ernesztó, Krisztiánó.


Ez a cigányátok meg a fattyazás hogy maradhat bent amúgy?

2021. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké kérdező nekem mindegy milyen nevet adsz a kis pujáródnak.


Úgy tolod el az életét ahogy akarod téged fog gyűlölni nem engem mikor mindenhol kiközösítik és melót se fog kapni a vasazáson kívül.


Magyar ember nem ad ilyen nevet a gyerekének, csak bizonyos népcsoport, amihez te is tartozol, a megnyilvánulásaid alapján.

2021. márc. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!