Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy gyerekről...

Normális hogy gyerekről ábrándozok ennyi idősen?

Figyelt kérdés

18-at töltöttem szombaton nagyjából 2-éve arról ábrándozok hogy nekem is legyen gyerekem :/

Osztálytársaim fele már mind anya lett, és énis nagyon szeretnék! :c

Mielőtt jönnének a kommentek tudom nincs meg a megfelelő anyagi hátterem, Nem állok készen egy gyerekneveléshez , Kell egy stabil kapcsolat hozzá

Tisztába vagyok ezekkel!

Valamiért még is nagyon vonz az anyaság.. Anyukám 9évesen itthagyott minket Magamtól tanultam meg mindent amit anyától kellett volna megtanuljak, Főzés-Mosás-Takaritás.. Nekem kell beosztanom a pénzt/ én vásárlok be itthonra ,1 szóval helyén van az eszem.


2021. márc. 8. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

"Osztálytársaim fele már mind anya lett"

Te hová jársz iskolába?

2021. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Most mi a kérdés?

Erről ábrándozol, más veled egykorú meg már meg is valósította, akkor miért ne lenne normális?

Azt hittem, hogy fiatalabb vagy, akkor is normális lenne, mert attól hogy ábrándozol róla, még nagyon messz állsz tőle.

2021. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

18 évesen az én fejemet is elöntötte a gyerek utáni vágy de igazából (így utólag visszagondolva) csak untam a tanulást. Aztán persze volt annyi eszem hogy ne csináljak baromságot és kb 1 év alatt elmúlt a rögeszme. 27 évesen jött el újra ez a vágy, ezúttal valódi vágy.


Amúgy ja..hova jársz suliba?!?! Ez amit leírtál minden csak nem normális.

2021. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Mármint nem az ábrándozás..az rendben van. Az nem normális hogy a fél osztály már 16-17 évesen fekcsináltatta magát.
2021. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Valami borsodi zsákfaluban élsz, hogy az osztálytársaid fele már gyereket nevel ennyi idősen? 😯
2021. márc. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
94%

Nagyon kamu szagú nekem valahogy.

Osztálytársaim fele már mind anya lett-milyen iskola ez, anyaképző?

2021. márc. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szabolcsi vagyok,koztudottan rengeteg cigannyal eltem egyutt,valamilyen szinten errol is hires a varos. 22 leszek,de a volt altalanos osztalytarsaim kozul is csak 6-nak van gyereke,nem tudom mifele helyen tanulhatsz. 😅 18 eves korara talan 2nek volt meg csak. Amugy siman vagyhatsz. En is miota az eszemet tudom,anya akartam lenni, 3 honapja pedig beteljesedett a vagyam. :)
2021. márc. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, normális. De az nekem is furcsa, hogy az osztálytársaid felének már gyereke van. Esti vagy levelező suli? Amúgy valószínűleg azért is vágysz gyerekre, mert nekik van. Nekem ugyan nem kellett volna ennyi idősen, de nem vagyunk egyformák, nálad máshogy dolgoznak a hormonok.
2021. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy az, és nagyon szuper hogy felismered hogy még nincs itt az ideje. Ábrándozni szabad, még motiváció is lehet egy jó végzettséghez, jó munkához, hogy minél jobb feltételek legyenek amikor eljön a gyerekvállalás ideje.
2021. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
16 évesen én is bevoltam zsongva, most 28 évesen, nem is biztos, hogy akarok. Ez alapvetően egy ösztönkéztetés, teljesen normális. Fontos azonban, hogy túl lépj az ösztönön, és akkor vállalj, amikor van hozzá alkalmas apa és biztonságos körülmény.
2021. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!