Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már nem...

Mit csináljak ha már nem tetszik a név amit a gyereknek adtunk?

Figyelt kérdés

A férjem kiakadna.

Féltem is ettől mert nagyon sok név tetszik és ami be lett jegyezve az már kevésbé . Az állataimmal is mindig így voltam, ha hallottam egy jobb nevet,akkor onnantól úgy hívtam őket .


2021. márc. 12. 09:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodj meg, a kérdésből és a válaszodból ítélve a gyereknek (is) a neve lesz a legkisebb gondja. Hívd Öcsinek vagy Mucikának. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2021. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy hívják?
2021. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha lány, akkor Zoé vagy Hanna, esetleg Zselyke. Ha fiú, akkor Benett vagy Domikik vagy Bence, esetleg Olivér. Eltaláltam?
2021. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Így jártál.fogadok szerencsétlen gyereknek se fog tetszeni, ha feléri ésszel hogy hívják.

Biztos valami nagyon egyedi hű de menő név.

2021. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem valami ciki Dzsesszika, Orália, és hasonló, akkor semmi baj nincs vele, tök mindegy, hogy a 6000 normális név közül ki melyiket viseli. Ha Eperke vagy Napsugár, az persze már felnőtt korban nem annyira jó, mondjuk egy cégvezetőt hogy lehet így komolyan venni? Hát az tényleg agyatlan, aki ezt adja a gyerekének, és nem gondol bele, hogy egyszer majd felnő. De ha már így alakult, felnőttként meg tudja változtatni a gyerek, ha nagyon akarja, vagy a szülő, ha már korábban nem tetszik neki, de ez akkor is az ő döntése kell legyen, ha már az egyéniségének a része lett, ne a szülő szórakozzon ilyenekkel unalmában.
2021. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

7-es!

Szerintem meg Kolompár Szándokán Hoszéármándó a neve!! 🤣🤣🤣🤣🤣

2021. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!