Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt? Ha összeveszünk vagy olyat írok, ami nem tetszik neki, letilt, majd pár napra rá felold?

Figyelt kérdés
32 éves a faszi... Én 37 vagyok. De én nem így oldom meg a problémákat.

2020. szept. 6. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Minek pazarlod az idődet, és keresed ennek az okait? Ismerkedtek, még problémátok sem lehetne, nemhogy veszekedés, ebből kiegyensúlyozott kapcsolat az életben nem lesz.
2020. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ramos ökle ***** válasza:
91%

Letilt és felold?

37 éves vagy, nem hinném, h újdonság, h ez gyerekes viselkedés. Te akarsz a felnőtt nő lenni a kapcsolatban akinek van egy 32 éves gyereke?

Ha nem, akkor nincs is több kérdés.

2020. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nemtudjuk a teljes sztorit, de amugy igen gyerekes, hogy letilt majd aztán hamar feloldja...
2020. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nem akar veled lenni, ezért csinálja.

Csak pár nap után rájön, hogy valamire azért mégis biztos jó vagy. A lényeg az, hogyha tehetné, mert talál helyetted valakit, aki tényleg érdekli, akkor többet tuti nem oldja fel a tiltást.

Nem igazán tudom elképzelni, hogy mi másra lenne jó a tiltás, minthogy lerázzon az ember valakit. Te pedig benne vagy abban, hogy ugyanúgy folytatod a sokadik tiltás után. Egyszer próbáld ki, hogy nem beszélsz vele, akkor sem ha feloldja. Vagy nem foglalkozik veled ő se tovább vagy pedig próbálkozik majd.

2020. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már volt ilyen régebben. Újra írt, hogy megnyugodtam e már
2020. szept. 6. 14:43
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem írtam rá, hiába oldott fel. Ő kezdte akkor megint, szóval érdekes 🤷🤦🙄 vagy beteg dolog?
2020. szept. 6. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi érdekes nincs benne, tiltsd le, és felejtsd el.
2020. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás szint ,hagyd a picsába
2020. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!