Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Odaadhatom a lefejt Anyatejet...

Odaadhatom a lefejt Anyatejet így is?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák!


Tavaly Júliustól - decemberig fejtem az anyatejet. kb 10 liter van a fagyasztómban - 20 fokon. Sajnos össze öntöttem olyan tejet is, amit nem egy napon fejtem hanem pl másnap és úgy kerültek a fagyasztóba hűtés után. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek odaadhatom így is a babámnak vagy inkább öntsem ki?



2021. márc. 14. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a jùliusi màr tùl règi, de novemberit, decemberit odaadnàm. Felnőtt megihatja a règebbit is, hogy ne menjen kàrba.

De előbb szaporìtàssal próbàlkoznèk, ha ùgy èrzem nem elèg a tejem, vagy fejnèk frisset, ha màs kell etesse.

2021. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapig lehet eltartani fagyasztóban. (Bár én 4 hónapnál régebbit sem adtam már oda) A régebbieket sajnos ki kell önteni.

De ha felolvasztod, lesz neki egy furcsak vasas illata, nem tudom ízben más lesz e. De elvileg ez normális, ne hogy azt gondold hogy esetleg megromlott.

2021. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapnál regebbieket ne add oda, a többit adhatod.
2021. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Felnőtt megihatja a règebbit is, hogy ne menjen kàrba."

Ezen röhögögörcsöt kaptam. És ki pályázik anyuka tejére a családból?

2021. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Összeönteni nem nagyon kéne, nekem ezt mondták.
2021. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hónapnál regebbit ontsd ki. Egyébként elképesztően büdös és nyilván az ize is rossz kiengedve, “vasas” ahogy valaki írta. A babám köpte is ki sugárban mindig. Uh lehet, nem fogja elfogadni, de egy próbát megér.
2021. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan fura, hogy azt mondjátok, rossz a szaga meg az íze fagyasztás után. Én nagyon sokat fejtem, sok volt a fagyasztoban, de a fiam simán betolta azt is, ha valamiért nem velem volt éppen, és babakajákhoz is használtam kiolvasztott anyatejet, nem éreztem semmilyen fura szagot.
2021. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 en ilyet meg senkitől se hallottam. De akkor neked jó 😁
2021. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!