Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » BABY COLOR REFERENCIA RIPORT...

BABY COLOR REFERENCIA RIPORT FOTÓ milyen cég, igénybe vette valaki a szolgáltatásukat, és hogy volt megelégedve?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 13:27
1 2 3
 11/28 dizso ***** válasza:

Sziasztok



Csak meg annyit h nekem is a nagyitasok arat kellet kifiznem de mivel nalunk mar volt egy fotozas igy a 9000 helyett 6000 ft ot gombolt le rolam!!! Egybol a helyszinen holott mikor jott szo nem volt arrol h nekem fizetnem kell mondom azt mondta h az altaluk szerzodesnek nevezett fecnire kell rairjon valamit mer h a kollega noje elrontotta es ez az elso fotozas utan kb 8 hora volt csak azt nem ertem h mikor elszamolnak nem tunik fel csak a szerzodes alairasa utan 1 ev 6 honapra?es h megvigasztaljalak nekem most mikor akartak jonni 2200 ft volt mar a kiszallasi dij....hat igen emelkednek a benzin arak..es en a negativokat nem is lemezen kaptam meg hanem rendesen filmen.kb ennyi viszont azt szeretnem megkerdezni h a fogyasztovedelem mit mondott mit lehet tenni h tobb embert ne akarjanak lehuzni

2011. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Engem úgy hálóztak be, hogy mondta a hapsika, hogy az egyik ismerősömnél volt fotózni, és nagyon megvoltak elégedve a képekkel. Hittem neki, mert az az ismerősöm nagyon megnézi kivel van dolga. Később mikor elment felhívtam, mert kíváncsi voltam rá. Ő közölte, hogy nem is rendelt képeket, és rögtön elküldte a fenébe. Nekem már késő volt. A fecni aláírva, előleg kifizetve.(Sajnos terhesen elég befolyásolhatóak vagyunk.) Mikor ki akartak jönni fényképezni közöltük, hogy nem érünk rá. Felhívott később egy csaj, hogy mikor jöhetne, én mondtam, hogy azt várom akivel a szerződést készítettem. Erre közölte, hogy már nem dolgozik a cégnél. A hapsikát felhívtam, mert elkértem a számát, ő azt mondta, hogy már nem dolgozik a mi körzetünkben. Ezek után felhívtam azt a számot, amit megadtak, és ott mondtam nekik, hogy nem fogom tudni kifizetni a fotózást. Erre az volt a válasz, hogy 2 hónap alatt össze lehet spórolni rá a pénzt.(Ennyi idő volt még a fotózásig.) Hát én nekem nem fog soha sikerülni erre spórolnom. Közölte még velem, hogy ha felmondom, bíróságra mennek, és kártérítést kérnek. Szerintem az előleg elég kártérítés. Szerencsére ennél többet nem áldoztam rá. Most már 2,5 éve sosem érünk rá. A fotóssal annyit beszéltem meg, hogy hívom, ha ráér a család.

Megpróbáltuk a céget is megkeresni, de csak egy csajhoz vezetett, aki a nevét adta, és a cég más tulajdonában van. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan adóznak.

2011. febr. 23. 13:58
 13/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!! kaptam választ az apehtől is, hogy vizsgálatot indítottak a kérésemre a cég ellen, de további infókat már nem adhatnak ki. sebaj, nekem ennyi is elég.

a pénteki postával meg a fogyasztóvédők válaszát kaptam meg! nagyon érdekes, ez a cég rengeteg jogszabályt vét és sért meg!!!! nagyon durva, pontosan leírták, hogy a cég miben hibázik és téveszt meg, jogszabályokat is írtak mellé, és hogy hova tudunk fordulni!!!! akit érdekel, priviben megírom nagyon szívesen!!!

2011. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 dizso ***** válasza:

Sziasztok



Kinek a pap kinek a papne bar elnemtudom kepzelni h valaki is meg lenne elegedve azzal h egy bizonyos osszegert csinaljak a kepet es utana egy horribilis osszeg a vegeredmeny ma szerintem magyarorszagon nemsok kisgyermekes csalad teheti meg h 10 ezrekkel tobbet adjon ki a megbeszelt osszeg helyett ha valaki ezzel nem ert egyet nos azt is lehet de gondolkozzunk mar epp esszel es probaljuk meg mar nem becsapni egymast 1000 emberbol kb 1 aki megvan elegedve nos kedves anya tarsaim es leendo anyukak a dontes mar a ti kezetekben van de erdemes merlegelni!!!

2011. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 dizso ***** válasza:
Szia engem erdelkene privibe azert h mire jutottal
2011. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

sziasztok! aki írt/vagy ír privát mailt nekem, annak tudtam/tudom küldeni a fogyasztóvédelemtől kapott levelemet!!!!

remélem sok anyukának és családnak tudok vele segíteni, mert nagy átb@szás a cég (már bocsánat, hogy ezt a szót használom, de nagyon dühítő, ahogy átverik az embert)!

2011. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Nekem is szükségem lenne azokra a levelekre, mert hozzám most fognak jönni. :I


Én is eléggé átverve éreztem magam, hozzám ugyanis szülés után kb. 1-2 héttel jöttek, azt sem tudtam hirtelen, hogy miről van szó, közben a gyermekem sírdogált, alig vártam, hogy elmenjen a fickó, de már dugta elém a kitöltött szerződést, én hülye meg csak ugye azt láttam (és nem mellékesen az ipse azt is mondta, hogy az egész 20.000,-Ft-ba fog kerülni (részletekben), és csak utólag láttam, hogy "a megrendelés nem foglalja magában az album, a kiszállás, valamint a negatív költségét. Az elkészült képeket albumban rendelem meg, negatívval együtt." És ezekhez természetesen semmilyen ár nincs feltüntetve, azt majd ők kitalálják, gondolom én.

2011. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 djhope válasza:

Szia!


Engem is érdekelne privát üzenetben a joghatóságtól kapott tájékoztatás, hogy hova lehet fordulni az ügyben a baby color referencia riport fotó cég ellen.


Sajnálatos módon én abban a hibába estem, hogy ismeretlenül beállítottak és a barátaimra ismerőseimre hivatkoztak, hogy már jártak náluk és hogy készítettek is felvételeket. Ide sorolták többek között a védőnőt is!!! Mivel időm nem volt utána érdeklődni a dolognak és az első gyermekünk születését várjuk,a cég után se tudtam utána nézni jelen helyzetben, ezért bizalmi alapon és a szép képek láttán amit elém tettek szerződést kötöttem a féléves és egy éves korban történő képek készítésére. Ugye ez 11980+9000 FT alkalmanként!Aztán miután aláírtam akkor olvastam, hogy a kiszállás és az albumot nem tartalmazza az ár, valamint a negatívot sem!!!Ugyan akkor a kapott fecnin pedig van egy olyan rész hogy +forgalmi adó és szállítás: IDE VISZONT NEM KERÜLT ÖSSZEG! AZ EMBERKE ELMONDTA, HOGY NEM KELL SEMMIÉRT SEM FIZETNI, .....ÉS ITT A CSEL, HISZEN A SZERZŐDÉS LEÍRJA HOGY MINDEN SZÓBELI MEGÁLLAPODÁS ÉRVÉNYTELEN! Akkor most mennyi is lesz az annyi?? Mivel 2 szerződést kötöttem így 2*8000 Ft előleggel távozott tőlem a férfi.


A következő dolog ami igazán foglalkoztat, hogy tudnál e nekem arról nyilatkozni, hogy milyen minőségűek lettek a képek! Mennyire megbízhatóak ezek után és a lényeg hogy mennyi pénzbe kerül a szállítás a negatív és az album a szerződési összegen kívül!?


És ami nálam kiverte a biztosítékot....a neten sehol nem találhatóak meg. A telefonszám amit hívtam egy üzenetrögzítő, amely azt mondja hogy add meg a neved és elérhetőséged és minden képen vissza hívnak!



Kérlek oszd meg velem tapasztalataidat, mert ezek után kicsit csalódottnak érzem magam!


Köszönettel: Horváth Péter

2011. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos mi is nagyon pórul jártunk ezzel a babafotózással. Nem elég, hogy szinte a dupláját akarták kifizettetni, mint amiben megállapodtunk, de még nem is azt szállították mint amit kértünk. Ja és természetesen az addig befizetett összeg nem jár vissza, ha elállsz a vételtől.

Nekem is el tudnátok küldeni privátban, hogy hova, milyen hatóságokhoz tudok fordulni ebben az esetben?

Köszi

Kriszta

2012. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 bali19 válasza:
Sziasztok nekem is kellene a segítség. Ha valaki tud kérem segítsen. Köszönöm.
2012. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!