Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet, hogy terhes vagyok és...

Lehet, hogy terhes vagyok és raktárban dolgozom. Nincs könnyitett munkára lehetőség, minden munkakörben egésznap álni kell, emelni, hajolgatni. Mihelyst kiderül, hogy az vagyok, akkor kérhetem egyböl az orvostol, hogy vegyen táppénzre?

Figyelt kérdés
Vagy a munkahelynek is van beleszólása?

2021. márc. 17. 12:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy az első trimeszterben bármit is változtatni kellene a megszokott életmódodon. Kivéve persze az esetleges cigaretta, alkohol és drogfogyaztást. Ezeket renmélhetőleg sose kezdted el, vagy már a babatervezés idején elhagytad. Ha nem dolgozol ionizáló sugárzás vagy veszélyes vegyi anyagok közelében, az első 12 héten nyugodtan folytathatod a munkádat.

A fura alakok meg semmivel se veszélyesebbek egy hathetes terhesre, mint arra, aki nem vár gyereket.

2021. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
47%
21 hat emelgetni az első trimeszterben sem. Sőt főleg nem ajánlott.
2021. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!