Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős gyerekkel érdemes...

Mennyi idős gyerekkel érdemes elmenni úgy nyaralni, hogy már élvezi is a kiruccanást?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen voltatok vele először? (Úgy hogy már élvezte pl a strandot homokozott stb)
2021. márc. 17. 17:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Először is koszonom a válaszokat!:)

A kérdés nem arra irányult, hogy mi az a kor amikortól már emlékszik is a nyaralásra, nálam ez most nem volt szempont, csak hogy a jelent mikor éli meg boldogan igazán már.

De ahogy elnézem az átlag 1éves kor körül mozog.

2021. márc. 17. 20:57
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Irigy vagyok. Az én 1 évesemmel a közeli boltba sem lehet elmenni, mert sír, hisztizik, üvölt, babakocsiban, autóban, bevásárlókocsiban, mindenhol.
2021. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
12 mikortól és mennyit hordtad közösségbe? Hordozó esetleg?
2021. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta megszületett megyek/megyünk vele mindenhová pl sétálni, bevásárolni, rokonokhoz. Szimplán csak ilyen baba, soha nem jó neki semmi. Nincs el magában 2 percet sem, állandóan foglalkozni kell vele, nem lehet felkelni mellőle. Arról már többé-kevésbé leszokott, hogy cipeltesse magát megállás nélkül, csak ha fáj a foga, akkor kell. Bezzeg ha itt van valaki, egy hangja nincs, el sem hiszik, hogy állandóan hisztizik valami maitt. Annyira akaratos már most, ha valami nem úgy van, ahogy szeretné, vagy valamit nem kap meg, nincs megengedve, úgy visít, mintha nyúznánk.
2021. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 az én fiam is ilyen kis majom 😂😂 Nem TE véletlen? Az enyém tuti az.
2021. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is az.
2021. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!