Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 és féléves fiúnak húsvéti...

4 és féléves fiúnak húsvéti ajándék?

Figyelt kérdés

csak én látom úgy hogy a mai gyerekek korábban felnőnek ?

fogalmam sinc smit vegyek neki már minden játéka megvan de valahogy semmi se köti le igazán persze a telefon lekötné ...



2021. márc. 18. 15:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
Hát bevallom, az enyém tavaly pont ennyi idős volt, és Nerf készletet kapott. 2 puska, egy céltábla. Nagyon sokat játszottunk és játszunk vele a mai napig. Kint és bent is célbalövünk, akadálypályát is szoktunk néha építeni, annak is jó eleme. Csak ugye ez is olyan, hogy játszani kell együtt, megtanítani, hogy egymásra nem lövünk, stb.
2021. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%
Élményt adj neki, a minőségi időt. Kreativkodjatok mindenfélét, kapjon kinti játékot valami sport cuccot. Labdát. Nem kell örökké dugig tolni a polcot játékkal
2021. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
élményeket minden nap kap vagyis ilyeneket mi nekünk van időnk foglalkozni a gyerekkel és minőségi időt együtt tölteni hála istennek :)
2021. márc. 18. 16:07
 14/32 A kérdező kommentje:

látom itt sok a szuper anya

mások vagyunk ennyi

igen elvan kényeztetve megkap mindent meglehet... nálunk ő a király nekünk nem lehet több gyerekünk

és akinek szar gyerek kora volt az nem adja vissza a gyerekének

és igen én is szomorúan néztem mikor egy kinder tojást kaptam mert apám elitta a pénzt..másoktól meg látod mennyi mindent kapnak

lehet csak én élek ilyen környáken de itt azért szokás ajándékozni húsvétra főleg ha olyan jól viselkedik mint az enyém :)

2021. márc. 18. 16:10
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Mi húsvétra mindig olyan kinti dolgot kaptunk amit amúgy is megvettek volna, csak így volt legalább egy alkalom odaadni. Ilyen volt a hinta, kosárlabda gyűrűvel, bicikli, trambulin, homokozó stb…
2021. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Te az a tipikus proli vagy akinek szar gyerekkora volt és attol erzi magát jó szülőnek,ha minden sz@rt megvesz a gyerekének. Sorry.


Mikor én gyere voltam tojást festettünk, főztunk anyukámmal és vártuk a locsolokat. Csodás volt

Nálunk sincs ajándék Húsvétkor. Ez nem arról szól. Tojáskeresés van mert jó móka.

2021. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
Te magad irtad, hogy nem érdeklik a játékai, akkor minek?
2021. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
proli inkább te vagy drágám :)
2021. márc. 18. 16:28
 19/32 anonim ***** válasza:
61%

Fú, sajnállak a vacak gyerekkorodért, de az nem azért volt, mert nem kaptál nagy ajándékot húsvétra. Az én apám nem ivott egy kortyot sem, különösebb anyagi gondjaink se voltak, mégsem kaptunk nagy dolgot húsvétkor. Minőségi csokit kaptunk, az se két fillér. Senkinek eszébe se jutott, hogy több kéne.

Mint ahogy az enyémeknek se jut eszükbe. Sőt, jobban is örülnek a csokinak, mint a huszonhatodik műanyag vacaknak.

De ha nem hiszel itt senkinek, vegyél a gyerekednem valami drága sz.rt, amit azonnal megun, biztos boldog lesz tőle.

2021. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Hát nem arról van szó de én nem tudnám kiszúrni a gyerek szemét egy csokival :D de nyilván mások vagyunk
2021. márc. 18. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!