Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 és féléves fiúnak húsvéti...

4 és féléves fiúnak húsvéti ajándék?

Figyelt kérdés

csak én látom úgy hogy a mai gyerekek korábban felnőnek ?

fogalmam sinc smit vegyek neki már minden játéka megvan de valahogy semmi se köti le igazán persze a telefon lekötné ...



2021. márc. 18. 15:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
29%

Én kinti kisebb játékot veszek a gyereknek húsvétra. Biztos lepontoztok de nem érdekel nem mindenki egyforma. Az én fiam 3 éves és 23kg és 110cm...ezt azért írom mert mindenkitől inkább 3gy kisebb valamit kértem azért hogy ne csokit kapjon mert azt nem adom neki. Eddig sem kapott és ezután sem kap. Persze néhanapján kb havi 1x kap meg alkalmakkor sütit is. De nálunk nincs chips és társai meg édességek. Mégis ilyen akár mit csinálok. Szóval nálunk is ajándék van. Most éppen összefogott a család és 2 kerekű rollert kap. Ebbe benne vagyunk mi, a nagyszülők mindkét oldalról és a dédik is. Csoki nem lesz. A nagybátyja egy 800ft-os szinezőt hoz. Nincs semmi rossz abban hogy ajándékot kap csak mértékkel. Mi is kaptunk a 90évek elején szinezőt labdát vagy hasonlót.


Kérdező én kinti játékot vennék neki. Egy tollast például.

2021. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes kommenteket :)

azt hiszem rollert nézek neki az még nincs látjátok és biztos tetszene neki :)

2021. márc. 22. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!