Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 és féléves fiúnak húsvéti...

4 és féléves fiúnak húsvéti ajándék?

Figyelt kérdés

csak én látom úgy hogy a mai gyerekek korábban felnőnek ?

fogalmam sinc smit vegyek neki már minden játéka megvan de valahogy semmi se köti le igazán persze a telefon lekötné ...



2021. márc. 18. 15:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%
Akkor vegyél neki telefont. Ha már van, akkor egy új, drágább telefont. Vagy tabletet, vagy saját számítógépet, vagy tévét a szobájába.
2021. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
89%

Nálatok ő a király. Mekkora pofára esés lesz majd ha rájön hogy az életben nem egészen így megy, ott a puszta létezés kevés lesz ahhoz, hogy ő legyen a király.


Amúgy nem kell túlkompenzálni mert neked rossz gyerekkorod volt. Nem egy csokival kell kiszúrni a szemét, vehetsz neki több csokit is.

2021. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%
Tolod itt a hülye elméleteidet, hogy te nem szúrod ki a szemét egy csokinyullal, de annyi fantáziád nincsen, hogy, felmenj egy webáruházba és rendelj neki valamit.
2021. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%
A legújabb iphonet.
2021. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom kérdező miért a válaszolókat szapulod, mikor a saját bevallásod szerint is el van kényeztetve a gyerek és már nem örül semminek se. Így milyen választ vársz? Tök mindegy mit veszel neki, nem lesz meghatva különösebben, ami rád nézve szégyen. Nem arra aki csokit vesz a gyerekének aki örül is neki. Akkor most ki nevethet ki kit szerinted?
2021. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%
A legnagyobb jó szándékkal: ha tényleg folyamatosan el van halmozva, az nem most fog visszaütni, hanem kiskamasz korában. Ezt tapasztalatból mondom, sajnos én elrontottam dolgokat. Nem azt mondom, hogy ne kapjon semmit, de húsvétra tényleg bőven elég néhány apróság, olyasmi, ami fogyóeszköz, már persze a csokin kívül. Ötletek: aszfaltkréta, buborékfújó, zsír kréta, színező, vagy ha van kiegészíthető játéka, akkor ahhoz egy kisebb elemet, pl play mobil figura, pici dobozos legó. Sokszor két három kisebb dolognak jobban tudnak örülni, mint egy nagynak.
2021. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
62%
Én is foglalkozok naponta a gyerekemmel és pontosan tudom mire vágyik. Vannak kedvenc témái, sok minden érdekli. Csak az kérdezi meg a gyakorin hogy mit vegyen a tulajdon gyermekének, aki nem ismeri a sajátját! :) sajnálom, de ez az igazság :)
2021. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk anyukám mindig eldugta a kertbe a csokit meg egyéb kis édességeket és azt mondta, hogy a nyuszi volt, meg kell keresni. Testvéremmel ezt imádtuk, meg mindenféle színes tojást festeni. Szerintem tök király volt, egyáltalán nem éltem meg rossznak.


Barátnőm is azzal kompenzál a gyerekeinek, hogy szó szerint mindent megvesz nekik, mert ő nem kapott semmit. Hát én pislogtam a legnagyobbat, mikor egy tök jó kis húsvéti édesség csomagot készítettem nekik, és visszaadták a kezembe (3-5 és 6 éves gyerekek) hogy ezeket ők nem kérik, nem olyan finom. És kinder tojás meg ilyen jobb édesség volt benne, gumicukor, stb, nem egy kakaó szerű szikkadt csokinyúl. Ők se örülnek semminek. Szó szerint semminek. De majd meghalnak, ha beszélek velük fél órát és addig mesélhetnek valamit, ami nekik érdekes.


Szerinted akkor tényleg annyit számít, hogy kap még egy ezredik ajándékot is?

2021. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
50%

En nem veszek neki csokut vagy nasikat husvetra, se semmikor. Rokonoktol ugy is fog kapni.


Iden 5 eves lesz, egy polaris rzr 900 xp jeepet vettunk neki. Ezt jo ideig nem.fogja kinoni. Mar volt neki egy kisebb, de az tonkrement.


Inkabb veszek a gyereknek jatekot vagy elmenyt mint pl edesseget

2021. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen felesleges a családi szokásokon lovagolni. Vannak családok, ahol szokás húsvétra ajándékozni és vannak, ahol nem. Mi 1-1 rollert és hozzá védőfelszerelést (sisak, térdvédő, könyökvédő) adunk a gyerekeknek. (4 éves lány és 6 éves fiú). Van a közelünkben pálya is, ahol lehet bicajozni, deszkázni, rollerezni, görkorizni.

Tavaly húsvétra egy minihomokozót alakítottunk ki az erkélyre.

Jó lehet még a frizbi, tollaslabda, ugrálókötél, hulahop karika.

2021. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!