Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akiknek a házas életükkel volt problèma?

Figyelt kérdés
Egy gyerekünk van és még nincs 1 éves. A férjem egyre inkább kezd elkeseredni hogy alig vagyunk együtt. Az utóbbi időben szinte minden este próbál közeledni de én egyszerűen annyira fáradt vagyok hogy alig várom hogy lepihenhessek. Gyerek előtt se voltunk gyakran együtt de férjem szerint mégis több időnk volt egymásra és én is lelkes voltam. Nem tudom miért nem tudom úgy elengedni magam mint régen. Alig van energiám nap végére és hónapok óta nem tudtam igazán kipihenni magamat. A másik hogy még nem is merek visszaköltözni hogy együtt aludjunk mert elég sokszor nyugtalan felsír a kislányunk éjszaka. Egy szobába alszik vele már régóta. Az is baj hogy megszoktam hogy régen mindig bezarkoztunk és egyáltalán nem féltem hogy bárki benyit mivel anyóséknál lakunk. Most viszont a mi ajtónk és a kicsié is nyitva van. Fogalmam sincs hogy lehetne a helyzeten javítani.
2021. márc. 19. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szoptatsz meg? Van akinek addig nem áll helyre a libidoja. Amúgy ezen csak eroltetessel tudsz tullendulni. Akkor is szexelsz, ha nincs kedved. Majd közben megjön. Szerintem ezen majdnem mindenki átesik.
2021. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Napközben, mikor még nem vagy annyira hulla nem tudtok félrevonulni és bezárni az ajtót, amíg anyós vigyáz a gyerekre? Esetleg hétvégén?
2021. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Aki egy gyerektől hulla estére az nem a gyerek miatt van.
2021. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is visszaesett a libidóm, de kitartással csak sikerült feltornázni. Tény, hogy több idő kell nekem, de azért ha elalszik este és mondjuk nappal is tudtam aludni, akkor azért van egy óra energiám. Több gyengédség kell de rá lehet hangolódni. Amíg fejben a másik szobában vagy, addig sajnos nem fog menni. Nem baj ha becsukjátok az ajtót. Oh hányszor kellett félbe hagyni mert sírt , vagy a csúcs előtt átmenni megnyugtatni, de igazából ezek is olyan cinkos szövetséget okoztak a férjemmel, nem éltem meg tragédiának.

Esetleg nézzetek erotikus képeket vagy videót együtt vagy külön csak te, segít beindulni. Ne temead magad, kicsit tenni kell érte és visszajon. Nagyon anya üzemmódban vagy. Én is a gyermekemmel alszok és így nehezebb átkapcsolni nővé

2021. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Hat pedig ez csak rajtad múlik...


En is hulla voltam. A testemet is utáltam. Éjjel semmit nem aludtam. Mégis volt szex. Mert egy kapcsolatban igen is szükség van rá...


Ezek után majd jön az, hogy megcsalt a férjem, mit tegyek?!


Anyós nyakára meg amugy se szülünk

2021. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem csodálkozom, hogy majd egy év után szeretne már veled lenni a férjed. Ez a "gyerek mindenek felett" gondolkodás nekem annyira kiábrándító. Mindenre a gyerek a kifogás...mert ne haragudj de te csak kifogást keresel. Megértem, hogy a libidó a béka segge alatt van egy darabig. Velem is így volt, de ha meg sem engeded a férjednek, hogy megpróbáljon hangulatba hozni akkor mit vársz? Azért nem várható el tőle sem, hogy évekig így éljetek egymás mellett. Az intimitás igenis kell. Ha anyóssal laktok, akkor miért nem megy el vele sétálni egy kicsit, hogy kettesben tudjatok lenni? Vagy ti mennétek el ketten valami közös programra? Már ha most lehet valamit csinálni...
2021. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Ja és nekem eszembe nem jutott sose, hogy köztünk aludjon, vagy én aludjak vele.


A mi ágyunkban a férjemnek és nekem van helyem. A gyereknek max reggel, mesét nézni.

Míg kicsi volt (1-2hónapos, bár még ma is legtöbbször pedig 2 éves), mikor letettem aludni, és onnan a mienk volt az idő csak. Ilyenkor volt szex 90%ban. Hisz nappal dolgozott a férjem.

2021. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45%

Nem baj ,majd más megadja neki ,amire vágyik. ;)

Utána úgy is ő lesz a szemét és itt fogsz sírni..

2021. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!