Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az antiszemiták mikor kezdenek...

Az antiszemiták mikor kezdenek el végre a saját nyomorult életükkel foglalkozni a konteózás helyett?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb antiszemita olyan személy aki nem túl magasan képzett, ennek megfelelően nem túl sikeres/gazdag és az ő saját illetve a világ összes problémáját a zsidók "ténykedésével" igyekszik magyarázni. Tény, hogy nagyon felülreprezentáltak a zsidók a gazdaságban, művészetben, tudományban, médiában. Ennek természetesen megvan az oka, mégpedig hogy egy átlagos zsidó személy intelligensebb mint egy átlagos nem zsidó személy, és az előbb említett területek megkövetelik a magas intelligenciát. Hogy ez miért van így arra több elmélet is van, de ebbe nem mennék most bele mert én sem tudom pontosan. Nincs itt semmilyen összeesküvés, az okos és szorgalmas emberek irányítják a világot. A zsidók között sok ilyen van, a zsidózok között pedig aligha.
2019. aug. 8. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Abban a pillanatban felhagyok az antiszemitizmussal, mikor a bibsik hazamennek es otthon osztjak az "eszt"
2019. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

"Ennek természetesen megvan az oka, mégpedig hogy egy átlagos zsidó személy intelligensebb mint egy átlagos nem zsidó személy,"

Szerintem itt fejezd be. Hülyeségből ennyi is sok.

Az ember az ember. Pontosan itt kezdődik a rasszizmus, ebből lett az antiszemitizmus is, hogy valaki azt hiszi egy csoportról, hogy az valamiben születetten jobb, mint egy másik embercsoport.

Nem az. Csak te vagy hülye és hiszed ezt.

2019. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Azért valljuk be, az ilyen hozzád hasonló zsidó-imádók mellé kellenek az antiszemiták, hogy meg maradjon az egyensúly.
2019. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
A magyarok? Soha. Mindig is a "gonosz mások" lesznek a hibásak, de nem ők.
2019. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

6


Attól még, hogy erre nincs ilyen szép szakszó, mint a zsidó-utálatra az antiszemitizmus, ez ugyanolyan. Sőt még rosszabb, mert a saját fajtádat degradálód le (lehet, hogy zsidó vagy, de gondolom itt születtél, tehát magyar is vagy, miért kell utálkozni? Nem az oviban vagyunk már, hogy ő lehülyézett, akkor te is lehülyézed)

2019. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
De szép mesét rittyentettél ide. Fele sem igaz , te is tudod. De legalább lehetett egy jót ántiszemitázni nem?
2019. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hiszen nem az a baj, hogy az "okos és szorgalmas" -és ne felejtsük el, még szép is- zsidók irányítják a világot, hanem az a baj, hogy HOGYAN.
2019. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze minden ember és népcsoport egyenlő, de ez nem azt jelenti hogy egyformák is. Nézd meg a 100 méteres síkfutás olimpia döntőjében hány fehér ember szokott lenni. De kíváncsi lennék akkor ti hogyan magyarázzátok hogy például majdnem az összes magyar Nobel-díjas zsidó származású. Amúgy nem vagyok zsidó imádó, ez csupán egy statisztikából levont következtetés volt, aminek megvan a szakirodalma bárki utánaolvashat. És csak hogy elejét vegyem a feltételezéseknek, mind a négy nagyszülőm katolikus volt, én magam semmilyen felekezethez nem tartozom, nem vagyok egyik párt mellet sem elkötelezve, ja és fehér bőrű heteroszexuális férfi vagyok.
2019. aug. 8. 21:57
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy zsidók irányítanák a világot, inkább csak ahhoz képest ahányan vannak meglehetősen nagy a befolyásuk. Egyébként mégis hogyan irányítják a világot? Soros György suhint egyet a varázspálcájával és zuhan a forint értéke? Még szerencse hogy Viktor védelmez minket.
2019. aug. 8. 22:01
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként mégis hogyan irányítják a világot? Soros György suhint egyet a varázspálcájával és zuhan a forint értéke? Még szerencse hogy Viktor védelmez minket.


Köszönjük, nincs több kérdésünk. Ha ennyire futotta a magasröptű elmélkedés, értjük is a kérdést.

2019. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!