Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kényszeres babamutogatók...

A kényszeres babamutogatók miért csinálják amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Minden témába, minden mondatba, mindenhova ahova egyáltalán nem is kapcsolódik semmilyen formában, mindenképp megkell emliteni a gyereket vmilyen módon, különböző csoportokban szétspammelni h mit csinál a gyerek, vagy egyáltalán, hogy létezik. Miért kell ezt?

Legutóbb is tetováló, barkács, felnis, stb csoportokban ott a poszt, megszületett xyka. Nagyszerű. Minek..kell..ezt?


2021. márc. 19. 16:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Mert neki fontos. Téged miért zavar? Nincs gyerek? Szeretnél? Nincs hozzá partner? Szerintem magával nincsen kibékülve, akit ez zavar.
2021. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Mert büszkék a porontyra...lehet azért. Ha nem tetszik, akkor van követés leállítása vagy ismerős törlése gomb. Lehet, hogy másokat meg az nem érdekel, amit te posztolsz.
2021. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
89%
Elérték életük legnagyobb teljesítményét és növelték a közjószággyár darabszámát.Olyan ostobák,hogy fel sem fogják miért is rossz ez,sőt még te vagy a rossz ,ha ezt szóvá teszed.Nem baj,minden ilyen kép után valahol boldogan felsír egy pedofil..
2021. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb amikor 18+as csoportokba teszik ki a puját.

Szerencsétlen gyerek ha felnő, ég majd a pofája. Nehéz sorsuk lesz ilyen buta szülőkkel.

Azt nem értem hogy sima csoportokban is minek kell pucér gyerek képeket kitenni. Sok a pedofil... Meg amúgy is, később cikizhetik vele a gyereket.

Nem tudom anyuka mennyire örülne ha a gyerek is tenne ki róla pucér lesifotókat.

2021. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%
3-4...ki beszél most itt pucér fotókról amire a pedók verhetik a f***t????
2021. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
94%
Ostoba emberek... Mélyen elítélem ezeket... A gyereknek is vannak jogaik! Nem mutogatnivaló...
2021. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszataszító és öncélú onreklamnak tartom. Egy nem babas-mamas fórumon általában a többséget nem érintik az ilyen személyes dolgok, akivel meg párbeszédben van annak nyugodtan elkuldhetne privát...
2021. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
95%
Mert más teljesítményük sosem lesz az életben, az ösztönös szaporodáson kívül minden máshoz hülyék.
2021. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
#1,2: Ha én a baba-mamás csoportodat elkezdeném teliszarni az autós képeimmel, eladó felnivel az rendben lenne? Nem zavarna? A kérdező konkrétan erre kérdezett rá.
2021. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

9

1:ha nincs gyereked be se léphetsz baba mama csopiba

2:biztos úgy gondolta, hogy majd a csoport többi tagja is örülni fog annak, hogy megszületett a jövő autós nemzedéke (tévedett)

3:benne vagyok kutyás csoportban, ahol pl még egy tag sem tette szóvá, hogy a csoport másik tagja bemutatta a gyerekét valamilyen formában. Mindenki örül neki, hogy egy újabb bull rajongó lesz köztünk

2021. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!