Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beleszólsz mások gyereknevelés...

Beleszólsz mások gyereknevelésébe? Szólsz, ha előtted üti meg a gyerekét (ok nélkül)?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Az ő gyereke az ő dolga.
2021. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2021. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Honnan tudod, hogy ok nélkül?


Nem szólok bele, nem az én dolgom.

2021. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Én se szólok bele, más gyereke nem érdekel.
2021. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Metionin ***** válasza:
67%
Nem tudom hogy szólnék-e ha ilyet látnék, alapból kerülöm a gyerekeket. Engem ütöttek gyerekként, rendkívül felkúr ha valaki üti a gyerekét, lehet hogy nem bírnám ki pedig tudom hogy semmi közöm hozzá. De van az a szituáció is (pl. amikor Kalányos Armandó neveli a kis Hozémánuelt a buszmegállóban) amikor stratégiai okokból jobb félrenézni, különben te is kapsz egyet, rosszabb esetben bicskával. Eddig csak olyan volt hogy a gyerek zavaróan viselkedett, szülő leszarta és akkor rászóltam.
2021. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi a megerősítést, eddig nem szóltam, eztán sem fogok.

#3 Számomra az nem ok az elkalapálásra, hogy a lánya kivette a fiam szájából a cumit. Na meg mindig el is meséli, hogy épp miért csapkodta meg a kislányt.

2021. márc. 20. 13:17
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem szólok bele de attól még nem tetszik. Persze ha pl ököllel üti-veri vagy többször pofon vágja akkor bizony rászólok, hogy ezt bizony nem kéne!
2021. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Én szólni szoktam hogy ne üsse már szegény gyereket, mindig mondják is hogy semmi közöm hozzá. Pedig van, mert ezek a gyerekek sérülnek, aztán majd még később az én gyerekem szívja meg a sok lelki sérülttel körülötte...

Tessék, pontozzatok le, pont nem érdekel. Úgyse jövök vissza megnézni :D Eztán is szólni fogok, mert a gyereknek hallania kell valakitől azt is, hogy nem szabad őt verni.

Amúgy Magyarországon egy pofon is tilos, tessék olvasgatni a gyerekvédelmi törvényt aki nem hiszi.

2021. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem szólok bele, max akkor szólnék rá valakire, ha előbb tolja ki a babakocsit az úttestre, minthogy körbenézett volna. De mivel kerülöm az embereket, csak akkor szólnék ebben az esetben is, ha éppen olyan a hangulatom.
2021. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Én nem szólok bele, mert nem tudom az előzményeket, de engem már szóltak meg.

Egy őrült, 20 perces utcai hiszti közben, amikor semmivel sem tudtam kizökkenteni a lányom, leguggoltam hozzá, ő meg karommal támadt az arcomnak. Rácsaptam a kezére. Ezt látta egy idős nő és rendőröket akart rám hívni.


Nem támogatom az agyatlan verekedést, de eljön az a pont, amikor a szép szó már kevés.

2021. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!