Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül mindenre,...

Teljesen egyedül mindenre, hogy ne kerüljek idegileg a mélypontra?

Figyelt kérdés

Ki hogy csinálja? Teljesen egyedül vagyok itthon mindere. És nem tudom mindig elnézni, hogy kupi van, rendetlenség stb.

Párom sokat dolgozik. Így itthon rám marad a 2 gyerek, az állatok, a kert, udvar.

Ha párom itrhon van, akkor halad a kert pl vagy ez az.

A gyerekek is filyton rajtam lógnak. Semmi segítségem.

Néha idegileg ezt már nem bírom. Fáradt is vagyok. Kimerültem lehet ez a baj. Sose volt ilyen. De mostanra azt hiszem besokaltam.

Ki hogy vézselte ezt végig, hogy csináljátok?



2021. márc. 12. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Akarat kérdése. Millió egyedülálló anya megoldja.
2021. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld úgy felfogni, hogy amit meg tudsz csinálni, annyival kevesebb van. Gyerek mellett tyuklepesben halad mindennel az ember, engem is szokott frusztralni. Nekem az segít, ha bevonom abba, amit csinálok. Így naaaaaagyon lassan haladunk ugyan, de legalább haladunk.
2021. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ja és le a kalappal! Két gyerek, háztartás, udvar, kert, állatok! Ügyes vagy, hidd el, csak most kicsit lassabban vagy ügyes.


2-es voltam

2021. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem (és sokunknak) ehhez jön még napi 8 óra munka és egy másodikos tanítása.
2021. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha a párod egész nap ottgon van, gondolom van pénzetek es meg tudsz fizetbi heti 2x 2 órát pl bebiszitternek hogy tudj pihenni vagy haladni. Kulonben ha nincs erre penzetek, miért dolgozna olyan helyen ahol se pénz, se szabadidő, se család, ugye..?
2021. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
#4: oké, de hogy oldod meg: Közben gyakorizni is van időd. Mi a trükköd? Miként lehet ezt kivitelezni? Milyen beosztást csinálsz? Hogyan priorizálod a feladatokat? kitől kapsz segítséget a kétségbeesés közepette?
2021. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
5ös vaagy a kérdező is mehetne dolgozni igaz? És akkor a férjének is lenne kis szabadideje :-D
2021. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg menj el dolgozni. Vagy férjed keressen lazább állást.
2021. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!