Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan babakocsi amit...

Van olyan babakocsi amit újszülött kortól 3 éves korig lehet használni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg mózes kosárral és egyéb dolgokkal
2010. aug. 19. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2010. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ár nem nagyon számít.
2010. aug. 19. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez álmaim kocsija. Nekünk csak a sportrésze van, kisfiam 19 hónapos és imádja ő is én is, mert cca 8 kg.
2010. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

link is:


[link]

2010. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Bergon van, szerintem bele fog férni még 3 évesen is a kislányom. Igaz mózes nincs hozzá, de újszülött kortól használható, és variálható a karfája is, tehát majdnem úgy néz ki mint a mózes, ha rá van téve az eleje huzat is.
2010. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sok. :) Nekem ilyen van: [link] most lesz 2 éves a gyerkőc, még mindig használjuk, bár már csak akkor, ha hosszabb útra megyünk, mert nem szeret már babakocsizni, inkább sétál vagy ölben van. Az összes multifunkciós babakocsi ilyen, mindenkinek ízlés és pénztárcafüggő a dolog. Arra figyelj, hogy a mózes ami újszülöttkortól kell, az teljesen vízszintes legyen és ne legyen nagyon puha, mert a kisbabák gerincének az a legjobb. Vedd figyelembe, hogy milyen autóban akarjátok szállítani, mert pl. a mienket lapra lehet csukni és kisebb autó csomagtartójába (Ford Fiesta) nem fér be. Van aki szerint a PC elég keskeny és nem fér el a babája, az enyém augusztusi nagy baba volt, fél éves korában nőtte ki a mózest, de télen még azért simán elfért benne. A mi városunkban minden buszt lecseréltek, így könnyedén közlekedem, de ha lépcsős buszra, villamosra kéne szállnom már bajban lennék, mert igen széles a hátsó kerék és elég nehéz, főleg gyerekkel...
2010. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is bergon van, szerintem szuper minden tekintetben, strapabíró és nagyon tágas, kényelmes, 2 éves kislányom még simán elfér benne fekve is.


De kétségtelenül nem egy flancos kocsi és nem is olyan drága, viszont funkcióját tekintve sztm szuper.

2010. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nekünk Graco Quattro Tour 2010 van , nagyon szeretem.

Van hozzá mózes, hordozó és bázistalp is és könnyű használni a babakocsit is.

2010. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van csak magenta-zöld-ben:)

Amúgy nagyon jó szeretem:)A kereke nem túl nagy, de duplás szóval én könnyen mentem vele télen is:)

Imádom nagyon:))

2010. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk ilyen van!Az első a 3 kerekű!


[link]


De ha anyagilag megtehettük volna ,csak ezt vettem volna meg!

[link]


Csak sajnos 2x annyiba kerül,mint amit mi vettünk!És arra már nem volt keret!De Nekem ez az etalon!

2010. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!