Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Piere Cardin PS646Ts babakoc...

A Piere Cardin PS646Ts babakocsi újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés

a link: [link]


igazából azzal nem vagyok tisztában, hogy itt azt irják hogy majdnem vizszintesig dönthető. Ez jó egy újszülöttnek? vagy muszály neki vízszintesig dönthető kocsiban feküdnie? ha igen, akkor hány hónapos kórtól használható ez a kocsi?

Köszönöm


2009. nov. 1. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, szerintem tökéletes. Amíg nagyon pici bele tudod tenni a hordozóba, azt rá tudod fixálni a kocsira és a kétoldalról felhajtott kupola tökéletes védelmet nyújt szeles időben is! Nekünk is ilyen van, szuper!
2009. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném meg ne haragudj hogy ezt mondom.És első válaszoló,ugye nem úgy gondoltad,hogy egy újszülöttet folyamatosan ebben a hordozóban kell tartani?Remélem én értettem félre csak.A kicsiknek teljesen vízszintben kell lenniük,de kövezzetek meg ha tévedek.

Amikor én megvettem a kislányomnak igazából mindegy volt milyen,mert kocsival nem szállunk buszra,de fontos volt,hogy többfunciós legyen így mi a Chicco trio for me-t vettük meg,de az 150.000ft,viszont ahogy nézem te olcsót keresel,így kerestem neked egyet:)


[link]


fontos a lábzsák és a mózeskosár ne feledd,de ha kell hozzá hordozó is akkor ilyet:


[link]

2009. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a linkeket.

Igazából én is úgy gondolkodok, mint az első válaszadó. Én se fogom a babát bkv-n utaztatni egy ideig, de nekem fontos szempont hogy könnyű legyen a kocsi, mert a negyedikre kell felcipelnem lift nélkül. És alaptartozék legyen a babahordozó is. A második link tetszik amit bemásoltál - köszönöm.

Én nagyon vacilálok a piere cardin és a graco babakocsi között. Bemásolom azt a linket is.

[link]

itt az a baj, hogy kicsit nehezebb változat, viszont a graco-k viszintesig dönthető.

2009. nov. 1. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, és a második válaszolónak üzenem, hogy a fiam most 11hónapos, de még most se jutna eszembe órákig babakocsiban tartani! A babakocsi arra való ha el kell menned valahova vagy sétálni viszed a gyerkőcöt. Ez nálunk átlag fél óra volt egyszerre és nem több. A kocsi egyébként teljesen ledöntve valóban majdnem vizszintes, éppen csak annyira lejt, hogy fekve ne lógjon a gyerek feje! Télre én jó megoldásnak tartom és baráti az ára. Amúgy meg nem lehet annyira szar a hordozó része, a fiam a mai napig ebben szeret elaludni, pedig lassan kinövi!
2009. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt, és én nagyon meg voltam vele elégedve. Szeretett a fiam benne aludni, a hordozójában is kényelmesen feküdt. 11 hónapos koráig használtuk, akkor nőtte ki a hordozóját. Amúgy könnyen irányítható, kezelhető kocsi.
2009. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!