Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire tetszenek ezek a...

Mennyire tetszenek ezek a kislány nevek?

Figyelt kérdés

Alíz

Flóra

Laura

Natasa

Nekem három egyformán tetszik, a páromnak leginkább a Laura, de nekem pont az nem annyira. Még van időnk eldönteni, de kiváncsi vagyok mások milyen kislányt képzelnek ezekhez a nevekhez, mennyire szimpatikusak.


2021. márc. 29. 18:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szép nevek, a Natasa tetszik a legkevésbé, de azzal sincs gond. Alíz és a Flóra közül választanék én személy szerint.
2021. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem adnám egyiket sem, mert annyira egyik sem tetszik, de mind normális, vállalható név, egyikkel sem lőtök szerintem mellé.

Laura tetszik a legkevésbé hangzásra, meg talán a Natasa, mert túl oroszos. Az Alízzal gondban lesz, mert hol rövid, hol hosszú i-vel akarják majd írni. A Flóra meg nekem túl kislányos, komolyabb pozícióban nehezen tudnék egy felnőtt nőtt, ilyen névvel elképzelni.

2021. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A Flóra a kedvencem, így is hívják a lányomat.

Alíz is tetszik. Laura nem rossz, de nekem unalmas, a Natasa viszont egyáltalán nem szép nekem.

2021. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Flóra tetszik,Alíz nem anyira,Laura is szép,Natasa így tetszik,de becézve(Nati)Nem annyira,inkább Natália(Lia ként)
2021. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szépek :)
2021. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Natasa kivételével szépek
2021. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!