Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lábbal hajtható kis járművet...

Lábbal hajtható kis járművet hány éves kortól használhat a gyerek?

Figyelt kérdés
Első szülinapra venném, van hozzá ilyen szülőkormány, azzal mondjuk másfél éves kortól már használhatja? Vagy ez inkább legalább 2 éves gyerekeknek ajánlott?

2021. ápr. 5. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Hátulról tolós rémületet ne vegyél, abszolút nem praktikus, a gyereknek nehéz, egyedül nem nagyon tudja mozgatni, pakolni nem lehet benne (homokozó játék, innivaló, kaja, pótruha nem fér bele, kell egy nagy táska, amiben külön cipeli a szülő), így csak akkor használja az ember, ha célirányosan azzal akar menni, és kizárólag rövidebb útra (nehezen kormányozható hátulról).
2021. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Triciklire gondolsz? A lányom egyévesen kapott, igaz csak babakocsi helyett használtuk. Tolni lehet benne a gyereket.
2021. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Ha leírnád mire gondolsz... 🤣🤣🤣


Tricikli? Azt 1.szülinapjára kapott, tegnap lett 2éves, a mai napig én tolom vele, egyedül nem tudja tekerni.


Kismotor? Szintén első szülinap, kb másfél évesen már száguldott vele.


És hülyeség amit az 1es ír, alapba visz az ember táskát, amibe a szükséges dolgok benne vannak. Én egy sima hátamra rakható tornazsákot cipelek, és a ticiklivel az első naptól kb órákat sétálunk.

2021. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Fizikailag önálló ülni tudástól tudnák hajtani, de önálló járni tudás előtt nem ajánlott. Volt olyan gyerek a praxisomban akinek azért tolódott az önálló elindulás, mivel bébitaxin képes volt mindent elérni. Ezt használta mászás helyett is. Igaz, ez extrém.

Vagy milyen járműre gondoltál? A tricikli pedálos, nem lábbal hajtós, 2-es. Amúgy járműnek használhatatlan, tényleg csak babakocsi helyettesítő.

2021. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem a triciklire gondoltam, akkor azt írtam volna, hanem “jármű” alatt az ilyen kisautóra, bébitaxira céloztam. Ha másfél éves kortól tudják használni, akkor végülis jó ajándék lehet, az anyja úgysem engedné neki használni, amíg meg nem tanul önállóan járni, mert ő is hallott olyanról a rokonságban, aki azt használta önálló járás helyett. Köszi a válaszokat, bár nem értem miért kell ilyen flegmán válaszolni egyeseknek, mintha annak is tisztában kéne lennie az ilyen dolgokkal, akinek nincs gyereke. Nyilván azért kérdezem, mert nekem nincs és nem vagyok ezekkel képben.
2021. ápr. 5. 11:57
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
1 éves szülinapra vettem 'kismotort'. Kb hetente egyszer rá akar ülni, és megy vele 2 percig (még tartom, hogy el ne dőljön). Nekünk nem hátrâltatott semmit, a napokban kezdett kapaszkodás nélkül lélegezni
2021. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Lépegetni* XD
2021. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Tőlünk most húsvétra kapott autót (18 hónapos lesz a héten), de kb egy évesen örököltünk egy viszonylag nagy motort, azt pár hónapja tudja csak hajtani, mert eddig nem ért le a lába.
2021. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
14 hónapos fiamnak van ilyen kismotorja (csak az épp autó alaku) de nem tudja hajtani. Pedig jár és fut is, de nem jön rá, hogy kell. Rá tud ülni és le is száll róla egyedül de nem tud vele haladni.
2021. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Most kapott kismotort 13 hósan. Már egyedül tud menni, de kismtoron nagyon lassan, de kozlekedik közben mondja, hogy bruuum bruuum. Nagyon szereti.:)

Nem tudom mikor tanul meg vele gyorsan közlekedni, remélem soka.:D

2021. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!