Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lábbal hajtható kis járművet...

Lábbal hajtható kis járművet hány éves kortól használhat a gyerek?

Figyelt kérdés
Első szülinapra venném, van hozzá ilyen szülőkormány, azzal mondjuk másfél éves kortól már használhatja? Vagy ez inkább legalább 2 éves gyerekeknek ajánlott?

2021. ápr. 5. 10:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

#9

Az elejére kössetek kötelet es úgy lassan húzd mikor rajta ül, akkor elkezd a lábával is totyogni. Ugy majd rájön.:D

2021. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#6 nagyon jót nevettem. XD
2021. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom milyenre gondolsz, mert nagyon sokféle van. Bébitaxi jó és olcsó, a lakásban 3 éves koráig használta. Kismotor: van több méret, kisebbet vegyél.
2021. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%
Baby taxi szuper jó ajándék ha még nincs. A fiam már 8 hónaposan imádta. Akkor még nem tudott járni,de nem volt baj. Oda mászott,ráült,pakolt bele ki be,nyomkodta a zenélő gombokat. Kicsit később már hajtotta magát vele,először csak hátrafele. Aztán már tudta tologatni is. Olyan 14 hónapos koráig nagyon sokat nyúzta,azóta parkolópályán van,megunta. A mienken nem volt szülőkormány,de igen egy másfél éves már simán ráül és ha megmarad rajta lehet tologatni. Itt a szép idő,akár kint is. Jó ajándék nagyon.
2021. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11 köszi, megpróbáljuk. 🙂
2021. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Derjaderja ***** válasza:
66%

Ez tipikusan olyan dolog, amit nem szerencsés a szülő tudta nélkül venni. Drága, nagy, és a legtöbbről nagyon megoszlanak a vélemények. Ha meg a szülő ellenzi és a gyerek rákattan, az se jó.

Nálunk másnap ment volna a vöröskereszthez.

2021. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16 mert miért ellenez a szülő lábbal hajtható kismotort? A bolcsikben meg ovikban is van. Kb kikerülhetetlen jármű.
2021. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Derjaderja ***** válasza:
100%

A kismotort nem ellenzem, de nem javasolt, amíg a gyerek nem szokik hozzá a járáshoz, szaladáshoz. Meg amúgy annyira alap, hogy kb mindenkinek van, meg az ismerős szülők egymásnak adogatják amit az épp aktuális gyerek kinőtt.


A bébitaxi és hasonlók már ütközhetnek nevelési elvbe vagy ízlésbe. Akár a mozgasfejlòdés oldaláról, akár mert ronda, színes, műanyag szörnyek, és pl van, aki műanyag játékot nem enged be.


A tricikli meg látod, az egyik embernek praktikus, másiknak nem. És tényleg csak babakocsinak alkalmas. Nálunk van, a párom szereti abban tolni a gyereket, de nekem pl nem áll kézre. Az unokatesónak mi is amúgy azt adtuk (mármint olyat), mert itt voltak nálunk és kipróbálták, de egyeztettünk a sógornőmmel.


Szerintem több tízezer forint értékű, nagy méretű ajándékot már érdemed egyeztetni, hogy örülnek-e neki. Egy apróságot persze nem.

2021. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Van aki utálja a kismotort, van aki szerint balesetveszélyes, itt a gyk-n olvastam, hogy sok országban be van tiltva, nem tudom igaz-e.
2021. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18, 19 köszi. Meg soha senkitől nem hallottam ilyet, azért kérdeztem.
2021. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!