Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek mert nagyon kivagyok?

Mit tegyek mert nagyon kivagyok?

Figyelt kérdés
18-hónapos kislányunk van.Amióta terhes lettem a férjem az én igényeimet nagyon mellőzi mid szexuális élet és szórakozás terén. Sok problémánk van igaz nagyon rossz anyagi helyzetben vagyunk.De nem minden szórakozás kerül pénzbe.Fél éve szeretnék valahova elmenni hármasban ma is megbeszéltük hogy be megyünk a városba a tüzijátékra meg elötte kicsit sétálunk ,na nem jött össze mert vendégségbe voltunk és a drágám s@gg részegre leitta magát én nemrég haza jöttem a Babával.Bőgtem végig hogy egyszerűen nem hiszem el hogy ennyire sz@rjon ránk.A lányát amúgy nagyon szereti.Már nagyon kivagyok legszivesebben itthagynám a fenébe de nem igazán tudnék hova menni mert apámmal nem igazán lehet kijönni,nem sok a gyedem,ja meg még itthon van kialakítva nekem egy üzlet és nem tudnám a vendégeimet hol megcsinálni(fodrász vagyok)Valaki ha valami tanácsot ha adna megköszönném vagy csak egy pár vígasztaló szót mert az a baj hogy senkivel nem tudom megbeszélni.Köszi Csajok előre is.
2010. aug. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!Megfog oldódni előbb-utóbb a dolog!Ezért nem kell kiborulni,hidd el,neki is hiányzik a régi életetek..szerintem beszélgess el vele erről..stb.(majd ha kijózanodik),addig,míg részeg,egy szót ne szólj hozzá..
2010. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudnék szólni mert nincs itthon velünk.Csak az a baj hogy mindig mikor ez a problémánk előjön akkor a csillagokat is lehozza és utána meg semmi.Belefáradtam de nagyon,nem ilyen életre vágytam!Nem tudom hogy mire vagy meddig várjak még.Arra is gondoltam hogy elmegyünk apuhoz pár napra de a gyereket nem akarom rángatni és feszültségnek kitenni.
2010. aug. 20. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap üljetek le, és beszéljétek meg. Mivel a pasik elképesztően hülyén tudnak reagálni egyes helyzetekre, a békesség kedvéért azt mondd, hogy ő is biztosan érzi, hogy nem mennek köztetek jól a dolgok, változtatnotok kell, ha nem akarjátok, hogy tönkremenjen a kapcsolat. Mondja el, miben szeretné, ha változtatnál, te is elmondod te miben szeretnéd ha ő változtatna. És ez alapján tisztázhatjátok, hogy megy-e tovább együtt.

Kitartás, nem lesz semmi gond, meg fogjátok oldani!

2010. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vele miért nem beszéled meg? Mi felváltva megyünk kikapcsolódni. Amikor ő találkozik a haverokkal a babával én vagyok, mikor én találkozok a barátnőimmel akkor ő babázik.
2010. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most hívott fel és azt mondja hogy semmire nem emlékszik mert persze össze vesztünk a vendégségbe és még ő volt megsértősdve. Az a baj hogy már százszor leültünk beszélgetni és az addig is tart eltelik1-2 hónap és csinálja tovvább a dolgait ahogy nekitetszik ezért írtam hogy bele vagyok fáradva.Nekem baátaim sajnos nincsenek mert a terhhesség alatt elpártoltak nem tudnék kivel szórakozni.
2010. aug. 20. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de ha 100x beszéltetek már, és a "varázs" csak 1-2 hónapig tart, akkor ne várj nagy változást szerintem. Vagy váltasz, ami a jelen helyzetedben kivitelezhetetlennek tűnik, vagy legalábbis baromi nehéz lehet. Vagy maradsz ebben. Illetve, lehet hogy megváltozna, ha kapna egy baromi nagy pofont az élettől. Ha kicsit megérezné, hogy mit veszít, ha nem vagytok ott neki. Meg ez az ivás dolog.... Hogy néz már ki hogy segg részegre issza magát, főleg a gyereke előtt... Rendszeresen iszik? A kislányotok előtt is? És mi van akkor, ha néha ráhagyod a gyereket, és elmész kicsit otthonról. Már az is kikapcsolódás ha csak egyedül vásárolsz be, és hallod a saját gondolataidat... Ahogy más is írta, mi is bébicsőszködünk egymásnak a párommal. Persze ő a közös programokra is vevő...

2010. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt még írni akartam, hogy szorítok!!
2010. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello.


Szerintem se varj nagy valtozasra, viszont nekem is kb ez a problemam (mar mint h nem jarunk el eleget "szorakozni") de kb 2 havonta leulok a parom ele, es kozlom vele, h most jott el az h kiborultam. Aztan 2-3 honapig elvagyunk, majd megint leulok ele :D mit csinaljunk? ilyenek a ferfiak.

amugy kitartas..es az en velemenyem szerint beszed beszed beszed..... mindennnek a kulcsa a kommunikacio

2010. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!