Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár hónapos babáitokat a...

Pár hónapos babáitokat a földre vagy az ágyra/kanapéra teszitek le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mozgásfejlődés miatt kérdezem.Nálunk kicsi a hely és hideg a padló.Eddig a játszó szőnyeget az ágyunkra tettem napközben és azon játszik,de felmerült,hogy a földön keményebb a talaj és úgy fejlődik jól a mozgása azt hallottam,nem pedig a puha területen (mint az ágy).

Tudnátok írni erről tapasztalatot?

3 hónapos a babám


2021. ápr. 9. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Járólap van, azon a szőnyeg. KB 1,5 hónapos korától oda teszem játszani.
2021. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél szivacs puzzle-t a földre. Igen, jól gondolod, oda kellene letenni.

Szőnyeg nincs nálatok? Az is jó.

2021. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amig 8 hetesen le nem szánkázott az ágyra tettem a játszószőnyegre..



Azután és a tesóit is inkább habtapi+ játszószőnyeg, vagy pléd..


De a kicsi 4,5 hónaposan forgott kúszott, 5 hósan mászott.. neki mindegy volt.. úgyis a padlón kötött ki..

2021. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én is a kanapéra tettem de egyszer legurult, megtanultam a leckét..


A szivacsos tapi nagyon jó ötlet, nekünk most abból van kirakva a nappali meg a konyha egy része is, amióta kúszik jön utánam, ha főzök mosogatok..


Illetve vannak olyan játszószőnyegek is amik felfogják a hideget (az alsó oldala ezüst borítású, innen ismered fel) , nem érzed ha ülsz rajta vagy fekszel hogy hideg lenne.

2021. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
CSAKIS a földre, onnan ugyanis nem tud leesni!
2021. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Földre, az a jó és biztonságos.
2021. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy szőnyeg nem akkora beruházás. A földön a legjobb, és legbiztonságosabb is. Az ágyról simán leeshet a legnagyobb felügyelet mellett is.
2021. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudod. Az ágy, kanapé gátolja a szabad mozgást. A földön fejlődik úgy, ahogy kell neki. Mi vettünk egy hatalmas (2*2es játszószőnyeget). Amíg nem tanult meg kúszni, azon volt. Utána meg mindenhol 😅
2021. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A nappali szőnyegére teszek egy plédet vagy a játszószőnyeget és arra teszem le. Így tud jól fejlődni a mozgása és biztonságosabb is.
2021. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Akkor megyünk a földre :D

Csak nem értem, hogy a védőnő miért mondta, hogy ne.. Mert hideg és megfázik, le ne tegyem.. Miért is hallgattam rá

2021. ápr. 9. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!