Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam 2 éves,92cm es 18kg....

Kisfiam 2 éves,92cm es 18kg. Husi.Én imadom így minden porcikajat,de kezdek aggódni.Mivel mennyisegre sokat tud enni, igyekszunk figyelni, hogy mit adunk neki (édesség, pékaru alig). Mit tehetnek hogy megorizzem az egészségét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 20:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

De szólt. Egy idióta. Rengeteg panasz volt rá másoktól is. Azt mondta ebben a korban a 16kg a felső határ és figyeljünk oda rá. Én is csak pislogtam, hogy az nem tűnt fel neki, hogy magasabb, mint az átlag, de ez van.

Azóta sajnos már meghízott. Az utóbbi 1 év bezártsága sok sok plussz kgot okozott neki, főleg a tavaly tavaszi. Már 45-46kg sajna ( 10 éves lesz pár hét múlva), úgyhogy most már igyekszem fogyasztani.

2021. ápr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!