Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nő"minden...

Van olyan, hogy egy nő"minden porcikájával" vágyik a gyerekre, vagy félelem mindig lesz? Erre ne várjak, ha most lenne "alkalmas" a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket, a környezetemben mindenki azt mondja, hogy jól is bánok velük. 26 éves vagyok, nyáron lesz az esküvőm. A párom, akivel 4 éve vagyunk együtt 33 éves ő már szeretné a babát. Van házunk, munkánk, elég jól állunk anyagilag, ilyen téren nem lenne probléma. Mégis félek egy kicsit attól, hogy változik minden, a kapcsolatunk, az életünk. Ez normális vagy még nem vagyok felkészülve a babára? Ki hogy volt vele?

2012. dec. 3. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Félemek mindig lesznek. Hisz mitől félünk? Az ismeretlentől! a sötétben is az ismeretlentől fél az ember! az új dolog pedig mindig ismeretlen. így félelem is mindig lesz kezdetben!
2012. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
félelem mindig lesz, különösen akkor, amikor megtudod, h jön a baba. a legjobb barátnőmék tervezték a babát, tudatosan nem védekeztek. az apa ugrált örömében és sorozatosan gratulált magának, amikor kiderült, az anya pedig csak azt hajtogatta nekem, h "úristen, azért ez nagyon durva, nem akarom elhinni". aztán gyorsan belerázódott a szerepbe, már két gyerekük van, imádja őket
2012. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!