Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan gyerek, aki nyugodt,...

Van olyan gyerek, aki nyugodt, szépen eljátszik akár egyedül is, ha éppen dolgozni kell, akkor hagyja a szülőket dolgozni, csendben létezni?

Figyelt kérdés
Még nincs gyerekem, csak előzetes piackutatás.
2021. ápr. 13. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van, de ez nem olyan, hogy legyártanak X darabot és te leemeled a polcról, hazaviszed, és akkor úgy fog a tiéd is viselkedni, mint az enyém.

Tehát az "igen" válaszokból nem fog következni, hogy a te gyereked is hasonló specifikációkkal fog rendelkezni, a kérdés így értelmét veszti.

2021. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen gyerek voltam. aztán jött az öcsém aki folyamatos figyelmet igényelt :D
2021. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 nagy olyan volt a kicsi meg nem, pedig egy helyről jöttek😂😂
2021. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ideig - óráig igen. Hangulatfüggő nála.

Mivel ebéd előtt hazahozom oviból, mert még éjfélkor se alszik, ha ott rákényszerítik az intézménybe, így sokszor még dolgoznom kell ebéd után is, ha marad munka.

Ilyenkor elkézműveskedik, ragasztgat, gyurmázgat, vagdos, autózik, kb egy órát el van. De ehhez sok gyakorlás kellett és türelem, tavaly tavasz óta vagyok home officeba, hozzá kellett szoknia.

Az már nehezebb volt, mikor nincs ovi, és úgy van home office, akkor szabival és délutáni munkavégzéssel oldottam meg.

2021. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ilyet mindegyik tud. Csak van aki 3 percre csak. Míg a másik fél óra, vagy 1,5. 8 óra nem is elvárható.
2021. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
nincs
2021. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van. Az első gyerekem 4 éves koráig meg voltam győződve arról, hogy mennyire frankó, menő szülők vagyunk, hiszen álom gyerekünk volt. Mindent a nagykönyv szerint csinált, hallgatott, ha kértük, elvolt magában.

Aztán megszületett a testvére, és rájöttünk, mekkora mázlink volt az elsővel.

2021. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
létezik ilyen, ismerősöm ilyen gyerek volt. lerakták a szoba egy pontjára, ott amit elért, azzal elszórakozott órákon keresztül, el se nagyon mozdult onnan. felnőttnek az ellenkezője lett.
2021. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányom ilyen :) Persze vannak hisztik, rosszabb napok, de ez mindenkinél előfordul, nem ő az egyetlen.

Múltkor egy online konzultáción kellett részt vennem, szóltam neki hogy nagyon hálás lennék, ha kb fél óráig nem zavarna, próbálja meg addig csendben, egyedül elfoglalni magát. Kb 10 perc múlva serényen mutogatott az ajtóba, de direkt nem szólalt meg, mert megkértem hogy legyen csendben. Csak jelezni akart, hogy az öcsije felébredt :)

2021. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van ilyen, hogy nektek milyen lesz, azt nem tudni.


Másrészt nem 10 évig ilyen egy gyerek

Pl kislányom

1-4 hóig kB evett, aludt

4-10 hóig játszott, mászott, elvolt csendben

Utana mikor már járni kezdett is simán elvolt, de

Most 1,5 évesen elkezdett kicsit hisztisebb lenni, nem érti még, hogy nem ülhet az ölembe mikor laptopozok, nem nyomkodhatja az ipadet.

Ezzel elmegy elég sok idő 😁

2021. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!