Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyukák, akiknek a...

Fiús anyukák, akiknek a második kislány lett: hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl csajos, sosem voltam. Mindig fiú barátaim voltak, a nőkkel ritkán jöttem ki jól. Az első gyermekem kisfiú lett, aminek nagyon örültem, szívesebben autózok meg építek vele, mint babázok. Szeretek fiús programokat csinálni, autókat meg munkagépeket nézni építkezésen stb.


De úgy néz ki, másodszorra egy kislány érkezik hozzánk, ami miatt egyrészt nagyon izgatott vagyok, másrészt jól meg is vagyok ijedve, hogy mihez fogok kezdeni egy kislánnyal.

Aki hasonló cipőben járt, tudna mesélni egy kicsit?


2021. ápr. 13. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Semmi gond nem lesz! Néha pankrációznak a nagytesóval, néha balettozik... 😃

4 éves. Nem csak csajos dolgok érdeklik.

2021. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szuper, az én kislányom inkább autózik a tesójával, mint babázik :D
2021. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A lányomnak viccből egy karácsonyra babát csomagoltam be, nagyon komoly fejet vágott😂😂😂 megkapta a transzformert is amit kért😁
2021. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Először hasonlóan meg voltam ijedve. Anyukám biztatott hogy ne aggódjak, az első év szinte teljesen egyforma. Nem vagyok egy lányos típus én sem, de vagány belevaló kiscsajszink lett. Már most szívesen játszik a bátyja autóival, legójával.

A legnagyobb kihívást a frizurák elkészítése jelenti eddig.

2021. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még kifejezetten csajos kislányod is lesz (ergo hercegnők, barbie-k, stb. stb.) is meglepően gyorsan fogsz belehelyezkedni a szerepekbe. Egyáltalán nem lesz fura, majd meglátod.
2021. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tartottam az egésztől. Igazából sokáig a fiús játékok érdekelték (pl 2 évesen szívesebben autózott). Ovisként meg igazi kiscsaj lett a kicsiből de ahogy az 5-ös írja, nem lesz fura az sem, ha csajosodik.


Egyébként én is fiúkkal barátkoztam már oviban illetve iskolában is, felnőttként is jobban kijövök a férfiakkal szóval hozzád hasonló cipőben voltam mikor kiderült, hogy kislány. Észre se vettem, hogy bármi problémát okozott volna, hogy ilyes kis hercegnőnek fogja a gyermekem képzelni magát. Úgy értem nagyon gyorsan alkalmazkodtam a helyzethez.

2021. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató, amiket írtok :)
2021. ápr. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!