Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobb anya lenni?

Hogyan tudnék jobb anya lenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem az utóbbi időben bármit csinálok nem jön úgy össze ahogy szeretném.

Két gyerekem van egy 10 hónapos és egy majdnem 3 éves kislány.

A pici nagyon nyugodt baba, a nagyobb pörgős kiscsaj. Nagyon jó testvérek.

Viszont úgy érzem kicsit úgy elfáradtam ha lehet így fogalmazni. A férjem rengeteget dolgozik, így szinte egyedül vagyok. Este későn ér haza mikor már alszanak és 7/7 nap ilyen.

A legnagyobb probléma az, hogy mióta a kisebbik gyerek is többet van fenn és nem tudok külön külön annyit lenni velük nehéz összehozni a közös játékot, alvást. És én sem vagyok türelmes, gyorsan felkapom a vizet, hamarabb kiabálok.

A nagy egész nap kint lenne az udvaron de a pici még most kezd mászni inkább még kúszik, így ő egész nap nem lehet babakocsiban. Alvás az totál KO a naggyal, mert egy hónapja nincs már cumija. De kell neki az alvás mert különben nyűgös és bealszik 5-6 kor. Vele napok óta vita és kiabálás az alvás. Mert bohókodik, direkt felkelti a húgát meg mindent elkövet csak hogy ne aludjon.

Illetve a hisztik amik állandóan vannak de arra már találtam megoldást.

Viszont ez az altatás sírba tesz. Tényleg nem akarok esmgy ordítozó anyukává válni. Belefáradtam ebbe, mert tényleg próbálok maximálisan velük lenni türelmes lenni de nem megy..

Valamilyen megoldást erre tudnátok adni, vagy könyvet amit érdemes lenne e témakörben elolvasni? Ma is sírtam egy sort, úgy érzem a kis kapcsolatunkat tönkre teszem a naggyal így. Úgy bánt.


2021. ápr. 13. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Kitartast! Sajnos csak a levegozesre tudok mondani valamit, mi ki szoktunk rakni pledet a fube es tok jol elvan rajta a mi babank:)
2021. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna, a gyerekek is pont ennyi idősek. Én elvált vagyok. Lehet, hogy nagyon gáz, de amíg a nagy oviba megy ide költözött az anyukám. Jóban vagyunk, már nyugdíjas, a gyerekek nagyon szeretik. Így kipihentebb vagyok, nem ordítok annyit. Tudom, ez nem mindenhol megoldható, én így oldottam meg.
2021. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1%
Több szex és akkor a faradtságot is jobban bírnád, illetve nem lennél ilyen türelmetlen és feszült.
2021. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ezért lesz csak egy gyerekem. És most ezt nem bantasbol írom. Minden tiszteletem a többgyermekes anyukake, én nem bírnám.
2021. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!