Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a páromnak hogy...

Hogy segítsek a páromnak hogy ne féljen a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyunk együtt és max félévente jön elő a téma de van hogy ritkábban. Ilyenkor mindig mondja hogy mennyire szeretne ő is gyereket, hogy igen, a közeljövőben szeretne, hogy nem tudja elképzelni az életét nélküle. De amikor mondom hogy akkor legyen most, akkor meg már inkább halogatná. Most már minden korábban kiszabott idő letelt, várt feltétel teljesült, és még mindig nem, de már nem tud rá indokot mondani, talán ő maga sem tudja hogy miért fél tőle ennyire. Hogy tudnánk ezeket a gátlásokat feloldani benne?
2021. ápr. 13. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Nő vagy férfi a párod?

Erőltetni semmiképp se erőltesd, várj, vagy ülj le és mond el hogy te már most szeretnél gyereket, ha ő nem akar, akkor ne húzzátok egymás idejét.

2021. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő a férfi, én a nő.
2021. ápr. 13. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk fel lehetne végre ébredned, és rájönnöd, hogy a párod baromira nem akar gyereket, se most, se később. Vagy legalábbis tőled nem. Csak nem meri megmondani, mert fél, hogy egyedül marad.
2021. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Leülni, megkérdezni miért nem, addig el nem engedni amíg nem fejti ki rendesen. Olyan időpontot válassz, ahonnan nem tud meglépni, hogy jajj munka, jajj anyukám, jajj ezazamaz. Lehet, hogy olyan választ kapsz amit nem szeretnél hallani.


Ja és mivel jogod van őszintének lenni, ne erőltesd, de nagyon nyíltqn jelentsd ki, hogy még idén babát szeretnél és szokjon kicsit hozzá, vagy legyen őszinte veled, mert neked ebből eleged van. Mert gondolom eleged van.

2021. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen kamus párom, hét évet rabolt az életemből, amíg meg nem untam rá a -majd egyszer akarok tőled gyereket, de csakis tőled, senki mástól- dumáját. (Meg egyebeket) Amióta szakítottunk nekem férjem lett és végre teherbe estem, ő meg egy nála tíz évvel idősebb gyermektelen nővel van, és nem úgy néz ki, hogy akar bármikor is gyereket.

Szóval a helyedben elkezdenék a pároddal komolyan elbeszélgetni a terveiről, és ha továbbra is csak a kamu dumáját nyomja, inkább szakíts vele, mert tuti hazudik arról, hogy gyereket akar.

2021. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!