Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lenne gond 10 éves...

Mennyire lenne gond 10 éves lány hónalját epillálni?

Figyelt kérdés
Rendesen szőrös a lányomnak és hiába győzködöm és tanítom, hogy ez így egészséges és természetes. Kijelentette, hogy ő nem fog trikóban sem lenni nyáron, edzésre is már csak olyanba jár ami takarja. Szóval nem akarok benne zavart kelteni, de azt sem szeretném, hogy ekkora frusztráció legyen benne. Keresem a megoldást.
2021. ápr. 15. 14:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Ugye kedves anyuka, te szortelenited magad?! Ha nem, itt az ideje kis noies peldakat mutatni szegeny lanynak.
2021. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még az igen kritikusokat/cinikusokat is! Igen szőrtelenítem magam, de nem 10 éves koromtól (és igen én is értem, menstruáltam már ilyenkor). Nekem pl egyáltalán nem fáj az epillálás, de akkor inkább mást! A többi megjegyzést inkább nem véleményezem!
2021. ápr. 15. 15:13
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az epilálást nem ajánlják hónaljra. Ott túl vékony és érzékeny a bőr. Kétszer epiláltam a hónaljamat életemben, több szőrszál is nagyon durván benőtt, pedig a lábam epilálásánál semmi ilyen gond nincsen. Tényleg inkább gyanta (akár kozmetikusnál) vagy borotva.
2021. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Akkor én vagyok a kivétel. Amikor elkezdtem szőrteleníteni borotvával, akkor anyám vett nekem egy epilátort. Aztóta is azzal szedem mindenhol a szőrt.
2021. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
De miért pont epilátor? Nekem van a lábamon használom, de biztos egy 10 évesnek nem ajánlanám pláne nem azzal kezdeném a szőrtelenítést nála.
2021. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Én sose mertem epilátorral a hónaljamhoz nyúlni, de volt kolis szobatársam állítja hogy elsőre fáj, de aztán már nem. Tízévesen én is borotvát adnék inkább a gyereknek.
2021. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

Epillatornál az első tényleg fájt, sőt még vérzett is. Aztán egyre jobban megszokta a bőröm és azóta meg sem kottyan. De ugyanez az intim tájék.

Annyi előnye van, hogy ezt elég 2-4 hetente csinálni. Addig szép szőrtelen vagy, plusz nincs borosta.

2021. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Vennék neki biztonsági borotvát.
2021. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Ne borotváld!! Én viszonylag későn kezdtem a hónaljamnál szőrösödni, de egyből epilátorral mentem neki és még a mai napig gyenge, kevés szőr van ott, szemben nem egy ismerőssömmel, akiknek tenyérnyi méretű sötét borosta.
2021. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez hulyeseg, 13 eves koromtol borotvalok mindenemet a szemoldokomon es a hajamon kivul, es sehol sem no vissza erosebb szor. Ez hulye babona
2021. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!