Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés
Kislányunk fog születni és a Nadin nevet szeretnénk neki adni. Igen,eléggé különleges,hisz nem minden gyermeket hivnak igy,de a kisfiunknak sem egy mindennapi nevet adtunk.(Kolen a kisfiunk neve)

2021. ápr. 15. 16:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sem igazán tetszik, jobban tetszenek a hagyományosabb nevek.

Óvónőként hallok olyan cifrákat, hogy a hajam égnek áll :D Tényleg nem a különleges névtől lesz egy gyerek kiemelkedő.

2021. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
83%

20# melyik hangzik arabosan? 😂


A Kolen Ír származású név a Nicholas önállósul becéző alakváltozata.

Ami miatt én 3 éve kihúztam a listámról az a jelentése : Kölyökkutya. 😂😂


Nadin pedig orosz Nagyezsda névből lett becézve reménységet jelent.

2021. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
48%

Mondom HANGZIK SZÁMOMRA. Azért, mert te googleztél egyet, még nem kell belémkötni, ennyire unalmas az estéd? Én ilyen szr nevekre rá sem keresek és elnézést, hogy nem beszélek oroszul. Te gondolom rengeteg idegen nyelven beszélsz, hogy csak úgy a hangzásból betájolsz ilyen fos neveket. Sajnos az én angol, német, szlovák nyelvtudásom ezt a Nadint nem fedi. Bocsánat😓


...hogy egyesek kihozzák az emberből a pcsát...undorító.

2021. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
80%

👏 Látom nem tudsz értelmezni, sem beszélgetni. Sebaj.


Ha te ezen képes vagy felkapni a vizet, holott semmi rosszat nem írtam. Még csak nem is köteledés volt a célom. 🙄 Sajnálom, ha ennyire savanyú vagy. 🤷‍♀️


És nem googléztam. 3 gyerekem van anno rengeteget bújtam a nevek listáját. 🙃 Ennyi.

2021. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
37%
😂😂😂 liba
2021. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
60%
Látom valakinek meg van a havija 😂😂
2021. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
88%
Nadin nem olyan rossz, de nem különleges. A kisfiú neve sajnos nekem nagyon nem tetszik, nem akarlak megbántani, de szerintem sokan gondolják hasonlóan. Egyébként Kolinak becézitek?
2021. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Számunkra különlegesek ezek a nevek. Nem becézzük a kisfiunkat simán Kolen
2021. ápr. 16. 00:22
 29/40 anonim ***** válasza:
70%
Elég hülye név.
2021. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
75%
De most kérdező, őszintén belegondoltatok hogy szegény kisfiúnak 18 évig ezt a nevet kell viselnie? A Nadin nem vészes
2021. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!