Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ti mit tanultok/tanul...

Kismamák ti mit tanultok/tanultatok várandósság és gyed/gyes alatt? Esetleg mit terveztek, most, hogy nincsenek pár hónapos gyorstalpaló tanfolyamok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 18:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Nyelvet, le is nyelvvizsgáztam a 33. héten középfokon, most baba mellett készülök felsőfokra.
2021. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nincs még jogsim, azt tervezem, hogy gyes alatt mindenképp megcsinálom. Valamint kiadványszerkesztést vagy webdesignt szeretnék majd tanulni, de még semmi nem biztos. Egyelőre a tájekozódás fázisában vagyok, hogy mik a lehetőségek a városban vagy online. De a baba még hasban van, szóval ráérek még eldönteni.
2021. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. A képzettséget megszereztem a gyerek előtt, hamar visszamentem részállásba dolgozni, annak részeként továbbképződöm mint rendesen.
2021. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Egy okj-t csináltam, gyógyszertári asszisztensit. 36 hetesen vizsgáztam,35 fokos hőségben. De legalább első körbe bevettek,ne álljak ott fél napig akkora hassal. :)

Ápolónő vagyok egyébként,de gyes után inkább nem műszakoznék kicsi mellett,ezért lenne jobb egy fix munkaidős gyógyszertárban,a hétvégék es ünnepnapok is szabadok lennének legalább.

2021. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Semmit.

Jogsim 10éve van, 4szakmám van, amibe vissza is tudok menni. Van nyelvvizsgám is...


15hkm

28l

2021. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Bér és TB ugyintezonek tanultam.
2021. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Főzni tanultam, épp ideje volt már
2021. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Jogász vagyok, el akarom végezni még a mediátor képzést mellé.
2021. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
Semmit, diplomat es ket ev praxot szereztem meg szules elott, 3idegen nyelvet beszelek, papirom is van roluk. Majd lehet,hogy kesobb egy tovabbkepzest elvegzek,ami meg a szakmamban jol jon, de nem erzem egetonek. Elvezem a gyermekem babakoranak minden egyes percet :) szerintem ez az idoszak nem a megvalosulatlan almok elvegzesere van...ezert is hajtottam gyerek elott. es aki azt mondja, gyerek mellett unatkozik...hat, nem tudom, en total elvagyok a kis cukorgomboccal :) 27N
2021. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Diplomám van, felsődokú nyelvvizsgám német nyelből, meg sok kis okj-s képzés. 3 gyermekes édesanya vagyok, 7

hónapos a legkisebb. Mérlegképes könyvelő képzést csinálom jelenleg. Tervezünk 4. babát is, úgyhogy még egy angol gyelvvizsga van tervben amíg itthon vagyok. Segítségem nincs, hajnalban csípek le időt a tanulásra általában.

2021. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!